general_help_center_title

general_help_center_description

B&B The Attico

Via Vincenzo Gioberti 78N, Lungarno del Tempio
Beoordelingen door onze klanten
Voortreffelijk
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij B&B The Attico in Florence, in de buurt Santa Croce, bevind je je op 5 min. rijden van Cattedrale di Santa Maria del Fiore en Galleria degli Uffizi. Deze bed & breakfast in luxe stijl ligt op 2,5 km van Ponte Vecchio en op 4,2 km van Piazza di Santa Maria Novella.

Hotelinrichting

De accommodatie heeft een dakterras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en conciërgeservices.

Hotelinrichting

  • Conciërgeservices
  • Aantal kamers: 5
  • Gratis ontbijt
  • Kluis bij receptie
  • Receptie (beperkte openingstijden)
  • Snelle uitcheckservice
  • Rookvrije accommodatie
  • Snelle incheckservice
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Dakterras
  • Bagageopslag
  • Korting voor parkeerplaatsen in de buurt

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Roomservice (beperkte tijden)
  • Minibar
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Hypoallergeen beddengoed
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Kluis in de kamer
  • Bureau
  • Luxe beddengoed
  • Geluiddichte kamers
  • Bidet
  • Verduisterende gordijnen
  • Pantoffels
  • Alleen douche
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Donzen dekbed
  • Lakens van Egyptisch katoen
  • Individueel gemeubileerd
  • Individueel gedecoreerd
  • Matrassen van traagschuim
  • Regendouche
  • Gratis babybedden
  • Verwarming
  • Elektrische waterkoker
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

B&B The Attico

Via Vincenzo Gioberti 78N, Lungarno del Tempio, Florence, Toscane, Italië
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 10.00 uur - op elk moment
  • Check-Out: 10.30 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Mastercard
  • Visa
  • Contanten
  • Bankpas
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij B&B The Attico in Florence, in de buurt Santa Croce, bevind je je op 5 min. rijden van Cattedrale di Santa Maria del Fiore en Galleria degli Uffizi. Deze bed & breakfast in luxe stijl ligt op 2,5 km van Ponte Vecchio en op 4,2 km van Piazza di Santa Maria Novella.

    Doe of je thuis bent in één van de 5 individueel gedecoreerde kamers met een minibar en een flatscreentelevisie. Je bed met traagschuim matras komt met donzen dekbedden en lakens van Egyptisch katoen. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers met een douche hebben een regendouche en gratis toiletartikelen.

    De accommodatie heeft een dakterras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en conciërgeservices.

    Profiteer in deze bed & breakfast van de roomservice (beperkte tijden). Dagelijks kun je van 08.00 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis ontbijtbuffet. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een snelle incheckservice, een snelle uitcheckservice en een bagageopslagruimte.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser en EHBO-doos
    • Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.

    De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 13.30 uur. Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    • Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
    • Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
    • Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.

    De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

    • De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht voor maximaal 7 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 12 jaar.

    We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

Nog 8 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 6 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.