Le Foglie di Acanto
Type kamer, met prijs
Kaart
Wanneer je verblijft bij Le Foglie di Acanto in Lucera, bevind je je in de historische wijk, in de buurt van Museo Civico di Lucera en op 3 min. lopen van Duomo Lucera. Deze bed & breakfast ligt op 0,5 km van Anfiteatro Romano di Lucera en op 0,7 km van Villa Comunale.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een dakterras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi.
Hotelinrichting
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 4
- Aantal verdiepingen:
- Aantal gebouwen of torens:
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Conferentieruimte
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Tuin
- Bibliotheek
- Stomerij / wasserijservice
- Aparte rookruimtes
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Bouwjaar: 1860
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante voet): 1076
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante meter): 100
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Gratis zelf parkeren
- Dakterras
- Bagageopslag
- Gratis parkeerplaatsen in de buurt
- Reserveringen verplicht voor parkeerplaatsen in de buurt
- Kranten in de lobby (toeslag)
- Kluisjes beschikbaar
- Privépicknick
- Aanzoek/romantiek-pakketten beschikbaar
- Parkeerplaatsen in de straat
- Parkeerplaatsen buiten
- Afstand van accommodatie (ft)3
- Afstand van accommodatie (meter)1
Kamerinrichting
- Roomservice (beperkte tijden)
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Balkon
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Luxe beddengoed
- Gratis mineraalwater
- Kookgerei, borden en bestek
- Bidet
- Verduisterende gordijnen
- Keuken
- Alleen douche
- Koelkast / vriezer
- Kookplaat
- Donzen dekbed
- Individueel gemeubileerd
- Individueel gedecoreerd
- Gemeubileerd balkon
- Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
- Babybedden (toeslag)
- Extra bedden (toeslag)
- Verwarming
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Huishoudservice op aanvraag
- Champagneservice
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Le Foglie di Acanto
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - 21.00 uur
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Huisdieren welkom (geen toeslagen)
- Diversen
- Geen liften
- Registratienummer van accommodatie: FG07102861000006139, IT071028C100021125
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
- Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Kinderen t/m 3 jaar oud verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en het aanwezige beddengoed gebruiken.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- Je kunt na overleg met de accommodatie huisdieren meenemen. De contactgegevens van de accommodatie vind je in de boekingsbevestiging.
- Toeslag voor het uitgebreid ontbijt: ca. EUR 20 per persoon
- Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 125 per voertuig (enkele reis)
- Toeslag luchthavenshuttle per kind: EUR 125 (enkele reis), (tot 18 jaar oud)
- Toeslag voor babybed: EUR 40.0 per dag
- Toeslag voor extra bed: EUR 20.0 per dag
Wanneer je verblijft bij Le Foglie di Acanto in Lucera, bevind je je in de historische wijk, in de buurt van Museo Civico di Lucera en op 3 min. lopen van Duomo Lucera. Deze bed & breakfast ligt op 0,5 km van Anfiteatro Romano di Lucera en op 0,7 km van Villa Comunale.
Doe of je thuis bent in één van de 4 individueel gedecoreerde kamers. Je bed beschikt over donzen dekbedden en luxe beddengoed. Alle kamers hebben een gemeubileerd balkon. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en bidets.
De accommodatie heeft een dakterras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi.
Profiteer in deze bed & breakfast van de roomservice (beperkte tijden). Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker uitgebreid ontbijt, dat geserveerd wordt van 08.00 uur tot 10.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een bagageopslagruimte en een wasserij. Plan je een evenement in Lucera? Kies voor deze bed & breakfast met 100 vierkante meter aan evenementenruimte, waaronder een conferentieruimte. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is 24 uur per dag tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Deze accommodatie heeft geen receptie. Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren. Neem contact op met de accommodatie voor incheckinstructies. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Lucera
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}





























































































































