Skyler
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Skyler in Plovdiv, in de buurt Centrum van Plovdiv, bevind je je op 5 min. lopen van Stedelijke Kunstgalerij en Philippopolis Kunstgalerij. Dit pension ligt op 0,9 km van Dzhumaya-moskee en op 1 km van Historisch Museum.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een dakterras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 11
- Aantal verdiepingen: 4
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Tuin
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Rookvrije accommodatie
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Bouwjaar: 1920
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Zelf parkeren (toeslag)
- Dakterras
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
- Kranten in de lobby (toeslag)
- Klamboes
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Verduisterende gordijnen
- Kabelzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Bad of douche
- Gratis babybedden
- Klimaatregeling in de kamer (verwarming)
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Huishoudservice op aanvraag
- Lokale kaarten
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Skyler
- Hotelbeleid
- Check-In: 08.30 uur - 20.00 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Max. aantal huisdieren per kamer: 1
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en een parkeerplaats ter plaatse te reserveren.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegestaan.
- Huren op lange termijn is mogelijk.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Eén kind t/m 3 jaar oud verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en het aanwezige beddengoed gebruikt.
- Je kunt na overleg met de accommodatie huisdieren meenemen (hiervoor gelden toeslagen, die je kunt nalezen in de sectie 'Kosten'). De contactgegevens van de accommodatie vind je in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: BGN 0.80 per persoon, per nacht.
- Toeslag voor luchthavenshuttle: BGN 20 per voertuig (enkele reis)
- Parkeerkosten: BGN 20 per dag
- Toeslag voor huisdieren: BGN 20 per huisdier, per verblijf
- Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
Met een verblijf bij Skyler in Plovdiv, in de buurt Centrum van Plovdiv, bevind je je op 5 min. lopen van Stedelijke Kunstgalerij en Philippopolis Kunstgalerij. Dit pension ligt op 0,9 km van Dzhumaya-moskee en op 1 km van Historisch Museum.
Doe of je thuis bent in één van de 11 klimaatgeregelde kamers met een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben een bad of douche en gratis toiletartikelen. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld verduisterende gordijnen, op verzoek is er een huishoudservice en een strijkplank/strijkijzer kun je aanvragen.
De accommodatie heeft een dakterras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi.
Bestel iets lekkers in de koffiebar/het café van dit pension. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge.
De receptie is tijdens beperkte uren geopend. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is 24 uur per dag tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. De receptie is dagelijks geopend van 08.30 uur tot 20.00 uur. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Plovdiv
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}



























































































