Little Hotel
Type kamer, met prijs
Kaart
Wanneer je verblijft bij Little Hotel in Riccione bevind je je aan het strand, op 3 min. rijden van Viale Ceccherini en op 6 min. van Strand van Rimini. Dit hotel bij het strand ligt op 7,9 km van Misano World Circuit Marco Simoncelli en op 14,2 km van Beurs van Rimini (Fiera di Rimini).
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd dankzij fietsenverhuur of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Dit hotel heeft ook gratis wifi en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Hotelinrichting
- Lift
- Aantal kamers: 40
- Aantal verdiepingen: 6
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Wasserij
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Tuin
- Gratis ontbijt
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- Gratis kranten in de lobby
- 24-uurs receptie
- Stomerij / wasserijservice
- Rookvrije accommodatie
- Gratis wifi
- Snackbar / deli
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Zelf parkeren (toeslag)
- Aantal bars / lounges: 1
- Bagageopslag
- Reserveringen verplicht voor parkeerplaatsen in de buurt
- Terras
- Parkeerplaatsen buiten
- Afstand van accommodatie (ft)164
- Afstand van accommodatie (meter)50
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Minibar
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Bureau
- Gratis mineraalwater
- Bidet
- Alleen douche
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Babybedden (toeslag)
- Verwarming
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Little Hotel
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 22.00 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Maximumgewicht huisdier (kg) is: 8
- Maximumgewicht huisdier (lbs) is: 18
- Max. aantal huisdieren per kamer: 1
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Neem vooraf contact op met de accommodatie om een parkeerplaats ter plaatse te reserveren.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
- Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- Huisdieren zijn alleen in specifieke kamers toegestaan. Ook andere huisdierbeperkingen gelden (toeslagen zijn van toepassing, meer info vind je in de sectie Toeslagen). Je kunt na overleg met de accommodatie huisdieren meenemen. De contactgegevens van de accommodatie vind je in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht.
- Toeslag voor onoverdekt parkeren: EUR 10 per dag
- Toeslag voor parkeren in de buurt: EUR 10 per dag (op 50 meter afstand)
- Toeslag voor huisdieren: EUR 5 per huisdier, per dag
- Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
- Toeslag voor babybed: EUR 30.0 per dag
- Toeslag voor extra bed: EUR 30 per dag
Wanneer je verblijft bij Little Hotel in Riccione bevind je je aan het strand, op 3 min. rijden van Viale Ceccherini en op 6 min. van Strand van Rimini. Dit hotel bij het strand ligt op 7,9 km van Misano World Circuit Marco Simoncelli en op 14,2 km van Beurs van Rimini (Fiera di Rimini).
Doe of je thuis bent in één van de 40 klimaatgeregelde kamers met een minibar en een flatscreentelevisie. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Badkamers beschikken over een douche, gratis toiletartikelen en bidets. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.
Plezier gegarandeerd dankzij fietsenverhuur of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Dit hotel heeft ook gratis wifi en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Gasten van Little Hotel kunnen iets lekkers halen bij de snackbar/deli. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je van 07.30 uur tot 12.00 uur genieten van een gratis continentaal ontbijt.
Enkele van de voorzieningen zijn gratis kranten in de lobby, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Alba
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}