Casa KalMar
Type kamer, met prijs
Kaart
Wanneer je verblijft bij Casa KalMar in Santa María Tonameca bevind je je bij de zee, op een kwartiertje rijden van Strand van Zipolite en Playa Mazunte. Dit pension ligt op 0,4 km van Playa Camarones en op 1,6 km van Playa Shambhala.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Dit pension heeft ook gratis wifi en hulp bij uitstapjes/tickets.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 6
- Tuin
- Gratis ontbijt
- Kluis bij receptie
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Zwembad
- Aparte rookruimtes
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Gratis zelf parkeren
- Bagageopslag
- Strandlakens
- Terras
- Waterautomaat
- Klamboes
- Terrasmeubilair
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Kluis in de kamer
- Plafondventilator
- Gratis mineraalwater
- Verduisterende gordijnen
- Massage in de kamer mogelijk
- Alleen douche
- Gratis wifi
- Individueel gemeubileerd
- Individueel gedecoreerd
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Casa KalMar
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 19.00 uur
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Geen huis- of hulpdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Geen liften
- Kinderen niet toegelaten
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, mobiele betalingen en contante betalingen.
- Geaccepteerde mobiele betaalmethoden omvatten: PayPal.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser en EHBO-doos
- Het zwembad is toegankelijk van 08.00 uur tot 22.00 uur.
- Kinderen t/m 18 jaar worden in deze accommodatie niet toegelaten.
- In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).
- Je dient de borgsom binnen 72 uur na het boeken te betalen via PayPal.
Wanneer je verblijft bij Casa KalMar in Santa María Tonameca bevind je je bij de zee, op een kwartiertje rijden van Strand van Zipolite en Playa Mazunte. Dit pension ligt op 0,4 km van Playa Camarones en op 1,6 km van Playa Shambhala.
Doe of je thuis bent in één van de 6 individueel gedecoreerde kamers. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Badkamers met een douche zijn voorzien. Bij de voorzieningen horen een kluis en gratis mineraalwater en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Dit pension heeft ook gratis wifi en hulp bij uitstapjes/tickets.
Dagelijks kun je van 08.00 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis continentaal ontbijt.
Enkele van de voorzieningen zijn een bagageopslagruimte, een kluis bij de receptie en een waterkoeler. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 16.00 uur. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Nog meer populaire hotels in Santa María Tonameca
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}




































































































