Hotel Mystays Aomori Station
Type kamer, met prijs
Kaart
Hotel Mystays Aomori Station bevindt zich in het hart van Aomori, vlak bij Furukawa Vismarkt en op 3 min. lopen van Auga Vismarkt. Dit hotel ligt op 0,4 km van Brug van de Aomori-baai en op 0,4 km van Nebuta Wa Rasse-museum.
Hotelinrichting
Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en een automaat.
Hotelinrichting
- Lift
- Aantal kamers: 132
- Aantal verdiepingen: 11
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Kluis bij receptie
- 24-uurs receptie
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Zelf parkeren (toeslag)
- Oplaadpunt voor elektrische auto's
- Automaat
- Parkeerplaatsen buiten
- Afstand van accommodatie (ft)656
- Afstand van accommodatie (meter)200
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Koelkast
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Bureau
- Pantoffels
- Bad/douchecombinatie
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Verwarming
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Minikoelkast
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Mystays Aomori Station
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - middernacht
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- UnionPay
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem, EHBO-doos en buitenverlichting
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- Maximaal 2 kinderen t/m 6 jaar oud kunnen gratis verblijven wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en het aanwezige beddengoed gebruiken.
- Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale bezoekers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
- Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. JPY 1650 voor volwassenen en ca. JPY 1000 voor kinderen
- Toeslag voor onoverdekt parkeren: JPY 700 per nacht
- Toeslag voor parkeren in de buurt: JPY 700 per nacht (op 200 meter afstand)
Hotel Mystays Aomori Station bevindt zich in het hart van Aomori, vlak bij Furukawa Vismarkt en op 3 min. lopen van Auga Vismarkt. Dit hotel ligt op 0,4 km van Brug van de Aomori-baai en op 0,4 km van Nebuta Wa Rasse-museum.
Doe of je thuis bent in één van de 132 klimaatgeregelde kamers met een koelkast en een flatscreentelevisie. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een telefoon en een bureau, terwijl er dagelijks een huishoudservice is.
Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en een automaat.
Gasten van Hotel Mystays Aomori Station kunnen genieten van een deugddoende maaltijd bij 2階レストラン. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 06.30 uur tot 09.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie, een wasserij en een kluis bij de receptie. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Aomori
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}






































































