Hotelux Oriental Coast Marsa Alam
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hotelux Oriental Coast Marsa Alam in El Quseir bevind je je op een kwartiertje rijden van Rode Zee en Akassia Aqua Park. Dit hotel met alles inbegrepen ligt op 26,7 km van Sharm el Lola-strand en op 38 km van Ottomaanse Vesting.
Hotelinrichting
Loop vooral de recreatieve voorzieningen zoals een bubbelbad en een sauna niet mis.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 30
- Aantal verdiepingen: 2
- Aantal gebouwen of torens: 3
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- 24-uurs receptie
- Stoombad
- Sauna
- Rookvrije accommodatie
- Parasols bij het zwembad
- Bouwjaar: 2008
- Aantal restaurants: 1
- Aantal spabaden: 1
- Aantal swim-up bars: 3
- Strandparasols
- Ligstoelen aan het zwembad
- Strandlakens
Kamerinrichting
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotelux Oriental Coast Marsa Alam
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - middernacht
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Geen huis- of hulpdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen babybedden beschikbaar
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
- Je hebt een auto nodig om van en naar deze accommodatie te reizen.
- Toeslag voor luchthavenshuttle: USD 34 per voertuig (retour)
- Vroeg inchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Met een verblijf bij Hotelux Oriental Coast Marsa Alam in El Quseir bevind je je op een kwartiertje rijden van Rode Zee en Akassia Aqua Park. Dit hotel met alles inbegrepen ligt op 26,7 km van Sharm el Lola-strand en op 38 km van Ottomaanse Vesting.
Doe of je thuis bent in één van de 30 kamers. Badkamers met een bad/douchecombinatie zijn voorzien.
Loop vooral de recreatieve voorzieningen zoals een bubbelbad en een sauna niet mis.
Dit is een all-inclusive accommodatie. In het kamertarief zijn de kosten voor maaltijden en drankjes in plaatselijke restaurants en bars inbegrepen. Maaltijden in bepaalde restaurants, speciale diners en gerechten, bepaalde drankjes en andere voorzieningen worden mogelijk in rekening gebracht.
Gasten van Hotelux Oriental Coast Marsa Alam kunnen genieten van een deugddoende maaltijd in het restaurant. Ontspan met een lekker fris drankje in één van de 3 swim-up bars.
Tegen betaling kun je van een shuttleservice van/naar de luchthaven (24 uur per dag beschikbaar) gebruikmaken.
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De restaurants zijn gesloten, maar de roomservice op de kamer blijft beschikbaar.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in El Quseir
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}