Hotel Aglon
Type kamer, met prijs
Kaart
Hotel Aglon ligt in Vlorë, op 5 min. rijden van Lungomare Beach en Universiteit van Vlora. Dit hotel ligt op 3,4 km van Nationaal museum van de onafhankelijkheid en op 3,9 km van Kuzum Baba.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd dankzij een privéstrand of geniet van het uitzicht vanuit een tuin.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 60
- Tuin
- Gratis ontbijt
- Kluis bij receptie
- 24-uurs receptie
- Op privéstrand
- Rookvrije accommodatie
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Gratis zelf parkeren
- Aantal bars / lounges: 1
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Dagelijkse huishoudservice
- Bureau
- Roomservice
- Geluiddichte kamers
- Alleen douche
- Satellietzenders
- Gratis wifi
- Beddengoed beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Aglon
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 23.30 uur
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
Hotel Aglon ligt in Vlorë, op 5 min. rijden van Lungomare Beach en Universiteit van Vlora. Dit hotel ligt op 3,4 km van Nationaal museum van de onafhankelijkheid en op 3,9 km van Kuzum Baba.
Doe of je thuis bent in één van de 60 klimaatgeregelde kamers. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Badkamers met een douche zijn voorzien. Bij de voorzieningen horen een bureau en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Plezier gegarandeerd dankzij een privéstrand of geniet van het uitzicht vanuit een tuin.
Geniet van een maaltijd in het restaurant of blijf op je kamer en profiteer in dit hotel van de roomservice. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je van 08.00 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis continentaal ontbijt.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie en een kluis bij de receptie. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Nog meer populaire hotels in Vlorë
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}