Kapis Mansions Hotel
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Kapis Mansions Hotel in Roxas City bevind je je op 5 min. rijden van Santa Monica Church en Villareal-stadion. Dit hotel ligt op 2,1 km van Provinciaal park Capiz en op 2,1 km van Roxas City Museum.
Hotelinrichting
Geniet van een buitenzwembad of profiteer van gratis wifi.
Hotelinrichting
- Gratis vervoer van/naar de luchthaven
- Aantal kamers: 18
- Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Kinderzwembad
- Kluis bij receptie
- 24-uurs receptie
- Stomerij / wasserijservice
- Aparte rookruimtes
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Aantal vergaderruimtes: 4
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Gratis zelf parkeren
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Roomservice (beperkte tijden)
- Minibar
- Telefoon
- Gratis toiletartikelen
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Bidet
- Massage in de kamer mogelijk
- Pantoffels
- Alleen douche
- Gemeenschappelijke accommodaties
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Kapis Mansions Hotel
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 23.30 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 15
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- Toeslag voor het continentaal ontbijt: ca. PHP 248 voor volwassenen en ca. PHP 248 voor kinderen
- Toeslag voor vroeg inchecken: PHP 600 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Toeslag voor laat uitchecken: PHP 600 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Met een verblijf bij Kapis Mansions Hotel in Roxas City bevind je je op 5 min. rijden van Santa Monica Church en Villareal-stadion. Dit hotel ligt op 2,1 km van Provinciaal park Capiz en op 2,1 km van Roxas City Museum.
Doe of je thuis bent in één van de 18 klimaatgeregelde kamers met een minibar. Badkamers beschikken over een douche, gratis toiletartikelen en bidets. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een telefoon en massages in de kamer terwijl je ook een strijkplank/strijkijzer kunt aanvragen.
Geniet van een buitenzwembad of profiteer van gratis wifi.
Stil je honger met een lunch of diner bij PoolSide, een restaurant gespecialiseerd in lokale en internationale gerechten. Je kunt ook lekker binnen blijven en van de roomservice (beperkte tijden) profiteren. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker continentaal ontbijt, dat geserveerd wordt van 06.30 uur tot 09.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een 24-uurs receptie en een kluis bij de receptie. Dit hotel beschikt over 4 vergaderruimtes. Er is een shuttleservice van/naar de luchthaven (24 uur per dag beschikbaar) die gratis wordt aangeboden.
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven. Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies en een toegangscode. De eigenaar staat bij aankomst op je te wachten.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Roxas City
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}



















