Crown Hotel Okinawa Annex
Type kamer, met prijs
Kaart
Crown Hotel Okinawa Annex ligt in het hart van Okinawa, op 5 min. rijden van Dierentuin van Okinawa en Aeon Mall Rycom. Dit hotel ligt op 2 km van Atletiekpark van Okinawa en op 2,1 km van Koza Music Town.
Hotelinrichting
Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en een automaat.
Hotelinrichting
- Lift
- Aantal kamers: 29
- Aantal verdiepingen: 4
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Wasserij
- Kluis bij receptie
- Aparte rookruimtes
- Kruidenier / supermarkt
- Gratis wifi
- Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Gratis zelf parkeren
- Parkeerplaatsen voor campers / bussen / vrachtwagens (toeslag)
- Gedeelde magnetron
- Automaat
- Parkeerplaatsen buiten
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Koelkast
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Bureau
- Geluiddichte kamers
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Bidet
- Verduisterende gordijnen
- Pantoffels
- Bad/douchecombinatie
- Gratis wifi
- Donzen dekbed
- Lcd-televisie
- Huishoudservice alleen op werkdagen
- Beperkte huishoudservice
- Verwarming
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Toilet met elektronisch bidet
- Gratis thee/oploskoffie
- Lokale kaarten
- Raamhor
- Laptopvriendelijke werkplek
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Crown Hotel Okinawa Annex
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - middernacht
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Contactloos betalen is mogelijk
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder en beveiligingssysteem
- Eén kind t/m 6 jaar oud verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en het aanwezige beddengoed gebruikt.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale bezoekers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
- Voor sommige faciliteiten is de toegang beperkt. Voor meer informatie kun je contact opnemen met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- Gasten kunnen overal contactloos betalen.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- Voor laat uitchecken wordt een toeslag in rekening gebracht
Crown Hotel Okinawa Annex ligt in het hart van Okinawa, op 5 min. rijden van Dierentuin van Okinawa en Aeon Mall Rycom. Dit hotel ligt op 2 km van Atletiekpark van Okinawa en op 2,1 km van Koza Music Town.
Doe of je thuis bent in één van de 29 klimaatgeregelde kamers met een koelkast en een lcd-televisie. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben gratis toiletartikelen en bidets. Bij de voorzieningen horen een bureau en gratis theezakjes/oploskoffie en de kamers worden alleen op werkdagen schoongemaakt.
Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en een automaat.
Gasten van Crown Hotel Okinawa Annex kunnen iets lekkers halen bij de kruidenier/supermarkt.
Enkele van de voorzieningen zijn een wasserij, een kluis bij de receptie en een lift. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Deze accommodatie heeft geen receptie. Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier van de accommodatie in. Je ontvangt binnen 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt via een privé-ingang toegang tot je accommodatie. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Parkeren is inbegrepen voor één voertuig per boeking. Voor elk extra voertuig geldt een parkeertarief van 1.000 yen, en reserveren is verplicht. Parkeerplaatsen voor vrachtwagens en grote voertuigen met een breedte van minder dan 2,1 meter en een lengte van minder dan 7 meter zijn alleen beschikbaar na reservering. De parkeertoeslag bedraagt JPY 1.500 per voertuig per nacht.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Okinawa
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}



















































































