HOTEL IRIS - Adult Only
Type kamer, met prijs
Kaart
HOTEL IRIS - Adult Only ligt in Fujisawa op 10 min. rijden van Shonankaigan-park en Kustpark Kugenuma. Dit hotel ligt op 17,9 km van Baai van Tokio en op 23,7 km van Zeeparadijs van Hakkeijima.
Hotelinrichting
Dit hotel biedt aparte rookruimtes.
Hotelinrichting
- Lift
- Aantal kamers: 35
- 24-uurs receptie
- Aparte rookruimtes
- Gratis zelf parkeren
Kamerinrichting
- Roomservice (beperkte tijden)
- Koelkast
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Betaalfilms
- Magnetron
- Dvd-speler
- Aparte badkuip en douche
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Diep bad
- Klimaatregeling in de kamer (verwarming)
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Toilet met elektronisch bidet
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
HOTEL IRIS - Adult Only
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - middernacht
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Alleen voor volwassenen
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: koolmonoxidemelder, brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem en EHBO-doos
- Gasten jonger dan 18 jaar oud worden bij deze accommodatie voor volwassenen niet toegelaten.
- Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale bezoekers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
HOTEL IRIS - Adult Only ligt in Fujisawa op 10 min. rijden van Shonankaigan-park en Kustpark Kugenuma. Dit hotel ligt op 17,9 km van Baai van Tokio en op 23,7 km van Zeeparadijs van Hakkeijima.
Doe of je thuis bent in één van de 35 kamers met een koelkast en een flatscreentelevisie. Een dvd-speler en betaalfilms zorgen voor het entertainment, terwijl je met gratis wifi op het internet kunt surfen. De privébadkamers met aparte badkuipen en douches hebben elk diepe baden en gratis toiletartikelen. Bij de voorzieningen horen een magnetron en een waterkoker en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Dit hotel biedt aparte rookruimtes.
Profiteer in dit hotel van de roomservice (beperkte tijden).
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie en een lift. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Nog meer populaire hotels in Fujisawa
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}












































