general_help_center_title

general_help_center_description

Royal Suites at The Bandha

Jalan Padma Utara, Legian Kaja, Legian
Beoordelingen door onze klanten
Fantastisch
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Royal Suites at The Bandha ligt in Noord-Legian, in Legian, vlak bij Legian Beach en op 12 min. lopen van Seminyak Beach. Dit hotel in luxe stijl ligt op 1,2 km van Strand van Kuta en op 0,2 km van Double Six Beach.

Hotelinrichting

Ontspan met massages, lichaamsbehandelingen en gezichtsbehandelingen wanneer je de volledig uitgeruste spa bezoekt. Je vindt de recreatieve voorzieningen vast wel leuk, met onder meer 2 buitenzwembaden en fitnessfaciliteiten. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een bankethal.

Hotelinrichting

  • Fitnessfaciliteiten
  • Conciërgeservices
  • Aantal kamers: 3
  • Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
  • Ontbijt beschikbaar (toeslag)
  • Wasserij
  • Tuin
  • Kinderzwembad
  • Kluis bij receptie
  • Spaservices ter plaatse
  • 24-uurs receptie
  • Stomerij / wasserijservice
  • Volledig uitgeruste spa
  • Spabehandelingsruimte(s)
  • Rookvrije accommodatie
  • Parasols bij het zwembad
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Aantal restaurants: 1
  • Aantal vergaderruimtes: 3
  • Aantal buitenzwembaden: 2
  • Aantal spabaden: 1
  • Snackbar / deli
  • Gratis zelf parkeren
  • Gratis valetparkeren
  • Aantal bars / lounges: 1
  • Aantal poolbars: 1
  • Aantal swim-up bars: 2
  • Aantal koffiebars of cafés: 1
  • Bagageopslag
  • Ligstoelen aan het zwembad
  • Terras
  • Feestruimte

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Roomservice (beperkte tijden)
  • Minibar
  • Koffiezetapparaat / waterkoker
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Privébadkamer
  • Badjassen
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Kluis in de kamer
  • Bubbelbad
  • Bureau
  • Aparte zitruimte
  • Geluiddichte kamers
  • Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
  • Turndownservice
  • Gratis mineraalwater
  • Dvd-speler
  • Verduisterende gordijnen
  • Pantoffels
  • Aparte badkuip en douche
  • Aparte eetruimte
  • Kabelzenders
  • Gratis wifi
  • Privézwembad
  • Privéspabad
  • Douchekop met hydromassage
  • Gratis babybedden
  • Ledtelevisie
  • Extra bedden (toeslag)
  • Elektrische waterkoker
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Zeep
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Elektrische adapters/opladers

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Royal Suites at The Bandha

Jalan Padma Utara, Legian Kaja, Legian, Bali, Indonesië
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 15.00 uur - op elk moment
  • Check-Out: 11.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 17
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa
  • Contanten
  • Bankpas
  • UnionPay
  • Diversen
  • Geen liften
  • Geluiddichte kamers niet gegarandeerd
  • Omschrijving
  • Royal Suites at The Bandha ligt in Noord-Legian, in Legian, vlak bij Legian Beach en op 12 min. lopen van Seminyak Beach. Dit hotel in luxe stijl ligt op 1,2 km van Strand van Kuta en op 0,2 km van Double Six Beach.

    Doe of je thuis bent in één van de 3 klimaatgeregelde kamers met een minibar en een dvd-speler. De kamers hebben een ledtelevisie met kabelzenders, terwijl je dankzij gratis wifi online blijft. De privébadkamers met aparte badkuipen en douches hebben elk een bubbelbad en gratis toiletartikelen. Bij de voorzieningen horen een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.

    Ontspan met massages, lichaamsbehandelingen en gezichtsbehandelingen wanneer je de volledig uitgeruste spa bezoekt. Je vindt de recreatieve voorzieningen vast wel leuk, met onder meer 2 buitenzwembaden en fitnessfaciliteiten. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een bankethal.

    Bij Mozzarella by the Sea, een restaurant gespecialiseerd in internationale gerechten, wordt lunch en diner geserveerd. Je kunt ook dineren in de koffiebar/het café of gebruikmaken van de roomservice (beperkte tijden). Ontspan met een lekker fris drankje in een bar/lounge, een poolbar of één van de 2 swim-up bars. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 10.30 uur. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte. Dit hotel beschikt over 3 vergaderruimtes. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is 24 uur per dag tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je een gratis valetparkeerservice.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
    • Geluiddichte kamers kunnen niet worden gegarandeerd.
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder en EHBO-doos

    Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Neem minstens 48 uur voor aankomst contact op met de accommodatie om de ophaalservice te regelen. Je vindt de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.

    • Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je contact opneemt met dit hotel via de gegevens in de boekingsbevestiging.
    • Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.

    • Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. IDR 165000 voor volwassenen en ca. IDR 135000 voor kinderen
    • Toeslag voor luchthavenshuttle: IDR 400000 per voertuig (enkele reis, passagierscapaciteit: 4)
    • Kindertarief voor de luchthavenshuttle: IDR 400000 (enkele reis)
    • Toeslag voor extra bed: IDR 750000 per nacht

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 9 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 4 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.