Rihanna Hotel
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Rihanna Hotel in Salmiya, bevind je je vlak bij het strand, op slechts 5 min. lopen van Boulevard Park en op 6 min. lopen van Sky Cinema. Dit aparthotel ligt op 0,6 km van Winkelcentrum Al Fanar en op 1 km van Marina Mall.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een tuin. Enkele voorzieningen van dit aparthotel zijn conciërgeservices, een open haard in de lobby en een receptieruimte.
Hotelinrichting
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 36
- Aantal verdiepingen: 11
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Open haard in de lobby
- Wasserij
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Tuin
- Kinderzwembad
- Meertalig personeel
- Gratis kranten in de lobby
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Stomerij / wasserijservice
- Rookvrije accommodatie
- Bouwjaar: 2019
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Gratis zelf parkeren
- Bagageopslag
- Vervoer vanaf de luchthaven (toeslag)
- Gedeelde magnetron
- Kluisjes beschikbaar
- Receptieruimte
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Koelkast
- Minibar
- Telefoon
- Privébadkamer
- Badjassen
- Gratis toiletartikelen
- Kluis in de kamer
- Bureau
- Aparte zitruimte
- Gratis mineraalwater
- Magnetron
- Kookgerei, borden en bestek
- Verduisterende gordijnen
- Keuken
- Pantoffels
- Bad/douchecombinatie
- Aparte eetruimte
- Kookplaat
- Satellietzenders
- Gratis wifi
- Ledtelevisie
- Verwarming
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Huishoudservice op aanvraag
- Elektrische adapters/opladers
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Rihanna Hotel
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - 12.00 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Neem vooraf contact op met de accommodatie om verrijdbare/extra bedden te reserveren.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
- De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
- Volgens de Koeweitse wetgeving dien je als Koeweitse burger of inwoner van Koeweit een Koeweits identiteitsbewijs voor te leggen wanneer je incheckt. Koppels die een kamer wensen te delen, dienen hiervoor hun originele huwelijksdocument te tonen.
- Het zwembad is toegankelijk van 07.00 uur tot 22.00 uur.
- Toeslag voor luchthavenshuttle: KWD 8.00 per kamer
- Toeslag voor extra bed: KWD 5.00 per nacht
Met een verblijf bij Rihanna Hotel in Salmiya, bevind je je vlak bij het strand, op slechts 5 min. lopen van Boulevard Park en op 6 min. lopen van Sky Cinema. Dit aparthotel ligt op 0,6 km van Winkelcentrum Al Fanar en op 1 km van Marina Mall.
Doe of je thuis bent in één van de 36 klimaatgeregelde kamers met keukens, inclusief een koelkast en een kookplaat. Alle kamers hebben een ledtelevisie van 36 inch met satellietzenders, terwijl je dankzij gratis wifi online blijft. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.
Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een tuin. Enkele voorzieningen van dit aparthotel zijn conciërgeservices, een open haard in de lobby en een receptieruimte.
Enkele van de voorzieningen zijn gratis kranten in de lobby, een stomerij/wasserijservice en meertalig personeel. Vervoer vanaf de luchthaven is 24 uur per dag tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Salmiya
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}





















