Hotel Xaguate
Type kamer, met prijs
Kaart
Hotel Xaguate ligt in São Filipe, op een kwartiertje lopen van Dja'r Fogo en Kerk van Nossa Senhora da Conceição. Dit hotel bij het strand ligt op 1,9 km van Museu Municipal en op 18,6 km van Strand van Salina.
Hotelinrichting
Laat jezelf verwennen met onsite massages of geniet van recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad. Extra voorzieningen van dit hotel zijn hulp bij uitstapjes/tickets en een bankethal.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 39
- Aantal verdiepingen: 3
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Wasserij
- Tuin
- Spaservices ter plaatse
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Rookvrije accommodatie
- Parasols bij het zwembad
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Rolstoeltoegankelijke paden
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Bouwjaar: 1990
- Aantal restaurants: 1
- Aantal vergaderruimtes: 1
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Snackbar / deli
- Gratis zelf parkeren
- Aantal bars / lounges: 1
- Bagageopslag
- Ligstoelen aan het zwembad
- Terras
- Feestruimte
Kamerinrichting
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Rolstoeltoegankelijk
- Minibar
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Kluis in de kamer
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Bidet
- Alleen bad
- Individueel gemeubileerd
- Individueel gedecoreerd
- Balkon of terras
- Gratis babybedden
- Extra bedden (toeslag)
- Handdoeken beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Xaguate
- Hotelbeleid
- Check-In: 12.00 uur - 22.30 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Geen huis- of hulpdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards.
- Contactloos betalen is mogelijk
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
- Gasten kunnen overal contactloos betalen.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- Bij het inchecken dienen gasten een bewijs van volledige vaccinatie tegen Covid-19 te laten zien.
- De stad heft de volgende belasting: CVE 276.00 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 17 jaar.
- Toeslag voor extra bed: CVE 3190.0 per nacht
Hotel Xaguate ligt in São Filipe, op een kwartiertje lopen van Dja'r Fogo en Kerk van Nossa Senhora da Conceição. Dit hotel bij het strand ligt op 1,9 km van Museu Municipal en op 18,6 km van Strand van Salina.
Doe of je thuis bent in één van de 39 kamers met een minibar. Alle kamers hebben balkons of terrassen. Badkamers hebben een bad en gratis toiletartikelen. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.
Laat jezelf verwennen met onsite massages of geniet van recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad. Extra voorzieningen van dit hotel zijn hulp bij uitstapjes/tickets en een bankethal.
Stil je honger met een lunch of diner bij Bela Brava, een restaurant gespecialiseerd in internationale gerechten. Je kunt ook lekker binnen blijven en van de roomservice (beperkte tijden) profiteren. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge.
Enkele van de voorzieningen zijn een bagageopslagruimte en een wasserij. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
De receptie is dagelijks geopend van 06.00 uur tot 22.30 uur. Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.30 uur te arriveren. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten. Bij het inchecken dienen gasten een bewijs van volledige vaccinatie tegen Covid-19 te laten zien. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in São Filipe
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}







































