general_help_center_title

general_help_center_description

Izumigo Kiyosato Kogen Hotel

3545 Takanechokiyosato, Hokuto
Beoordelingen door onze klanten
Zeer goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Izumigo Kiyosato Kogen Hotel ligt in Hokuto op 4 min. rijden van Hall of Halls-museum en op 6 min. van Park op de Hoogvlakte van Kiyosato. Dit hotel ligt op 5,8 km van Nationale Sterrenwacht van Japan NOBEYAMA en op 22 km van Keith Haring-collectie van Nakamura.

Hotelinrichting

De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en een automaat.

Hotelinrichting

  • Lift
  • Aantal kamers: 53
  • Ontbijt beschikbaar (toeslag)
  • Tuin
  • 24-uurs receptie
  • Aparte rookruimtes
  • Gratis wifi
  • Aantal restaurants: 2
  • Gratis zelf parkeren
  • Bagageopslag
  • Automaat
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Pantoffels
  • Bad/douchecombinatie
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Verwarming
  • Handdoeken beschikbaar
  • Toilet met elektronisch bidet

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Izumigo Kiyosato Kogen Hotel

3545 Takanechokiyosato, Hokuto, Yamanashi (prefectuur), Japan
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 15.00 uur - 15.00 uur
  • Check-Out: 11.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Diners Club
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa
  • Contante betalingen niet toegelaten
  • UnionPay
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Omschrijving
  • Izumigo Kiyosato Kogen Hotel ligt in Hokuto op 4 min. rijden van Hall of Halls-museum en op 6 min. van Park op de Hoogvlakte van Kiyosato. Dit hotel ligt op 5,8 km van Nationale Sterrenwacht van Japan NOBEYAMA en op 22 km van Keith Haring-collectie van Nakamura.

    Doe of je thuis bent in één van de 53 klimaatgeregelde kamers met een flatscreentelevisie. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben gratis toiletartikelen en haardrogers.

    De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en een automaat.

    Stil je honger in een van de 2 restaurants van dit hotel. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker Japans ontbijt, dat geserveerd wordt van 07.30 uur tot 09.30 uur. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie, een bagageopslagruimte en een lift. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, EHBO-doos en buitenverlichting

    Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    • Kinderen t/m 3 jaar oud verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en het aanwezige beddengoed gebruiken.
    • Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale bezoekers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 
    • Gasten kunnen een mobiel apparaat gebruiken voor toegang tot de kamer.
    • Bij bepaalde accommodaties mogen gasten met tatoeages de openbare baden ter plaatse niet gebruiken.

    De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

    • De stad heft de volgende belasting: JPY 150.00 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 12 jaar.

    We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

    • Toeslag voor het Japans ontbijt: ca. JPY 2783 voor volwassenen en ca. JPY 1452 voor kinderen

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 2 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 11 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.