J Hotels Kuta
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij J Hotels Kuta bevind je je centraal in Kuta, op 5 min. rijden van Strand van Kuta en Waterbom Bali. Dit hotel met een spa ligt op 3,1 km van Legian Beach en op 5,4 km van Seminyak Beach.
Hotelinrichting
Neem de tijd om jezelf te verwennen met een bezoekje aan de volledig uitgeruste spa. Dit hotel bevat ook gratis wifi, hulp bij uitstapjes/tickets en een bankethal. Dankzij de strandshuttle (toeslag) wordt je bezoekje aan het strand een fluitje van een cent.
Hotelinrichting
- Lift
- Aantal kamers: 91
- Aantal verdiepingen: 4
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Tuin
- Kluis bij receptie
- Spaservices ter plaatse
- Meertalig personeel
- 24-uurs receptie
- Snelle uitcheckservice
- Stomerij / wasserijservice
- Volledig uitgeruste spa
- Snelle incheckservice
- Aparte rookruimtes
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Luisterhulpmiddelen beschikbaar
- Bouwjaar: 2012
- Aantal restaurants: 1
- Gratis zelf parkeren
- Gratis valetparkeren
- Bagageopslag
- Vervoer vanaf de luchthaven (toeslag)
- Vervoer van/naar het strand (toeslag)
- Gratis parkeerplaatsen in de buurt
- Terras
- Feestruimte
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Badjassen
- Gratis toiletartikelen
- Kluis in de kamer
- Bureau
- Luxe beddengoed
- Gratis mineraalwater
- Premium televisiezenders
- Pantoffels
- Alleen douche
- Haardroger (op verzoek)
- Gratis wifi
- Lcd-televisie
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
J Hotels Kuta
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - middernacht
- Check-Out: 12.00 uur
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Geen huis- of hulpdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
- Je dient vooraf te reserveren voor spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je contact opneemt met dit hotel via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. IDR 60000 per persoon
- Toeslag voor luchthavenshuttle: IDR 100000 per voertuig
Met een verblijf bij J Hotels Kuta bevind je je centraal in Kuta, op 5 min. rijden van Strand van Kuta en Waterbom Bali. Dit hotel met een spa ligt op 3,1 km van Legian Beach en op 5,4 km van Seminyak Beach.
Doe of je thuis bent in één van de 91 klimaatgeregelde kamers met een lcd-televisie. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en pantoffels. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.
Neem de tijd om jezelf te verwennen met een bezoekje aan de volledig uitgeruste spa. Dit hotel bevat ook gratis wifi, hulp bij uitstapjes/tickets en een bankethal. Dankzij de strandshuttle (toeslag) wordt je bezoekje aan het strand een fluitje van een cent.
Geniet van een maaltijd in het restaurant of blijf op je kamer en profiteer in dit hotel van de roomservice (beperkte tijden). Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 10.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een snelle incheckservice, een snelle uitcheckservice en een stomerij/wasserijservice. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is op geplande tijden tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je een gratis valetparkeerservice.
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Neem minstens 72 uur voor aankomst contact op met de accommodatie om de ophaalservice te regelen. Je vindt de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Kuta
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}








































