The Sebel Brisbane
Type kamer, met prijs
Kaart
The Sebel Brisbane bevindt zich in het hart van Brisbane, op 5 min. lopen van Queen Street Mall en Treasury Building. Dit hotel in luxe stijl ligt op 0,9 km van Waterfront Brisbane en op 1 km van Brisbane City Botanic Gardens.
Hotelinrichting
Geniet van een ruim aanbod recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad, een sauna en fitnessfaciliteiten. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en oppasservices (toeslag).
Hotelinrichting
- Lift
- Fitnessfaciliteiten
- Kapsalon
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 96
- Aantal verdiepingen: 30
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Conferentieruimte
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Kinderzwembad
- Kluis bij receptie
- Gratis kranten in de lobby
- 24-uurs receptie
- Businesscentrum
- Portier
- Snelle uitcheckservice
- Stomerij / wasserijservice
- Sauna
- Rookvrije accommodatie
- Huwelijksservices
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke paden
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Aantal restaurants: 1
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante voet): 1528
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante meter): 142
- Aantal vergaderruimtes: 3
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Snackbar / deli
- Zelf parkeren (toeslag)
- Aantal bars / lounges: 1
- Bagageopslag
- Ligstoelen aan het zwembad
- Terras
- Babysitting of kinderopvang (toeslag)
- Balzaal
- Feestruimte
- Overdekte parkeerplaatsen
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
- Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
- Rolstoeltoegankelijk restaurant ter plaatse
- Trapleuningen
Kamerinrichting
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Koelkast
- Minibar
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Badjassen
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Strijkijzer / strijkplank
- Kitchenette
- Balkon
- Wasmachine / droger
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Aparte zitruimte
- Betaalfilms
- Geluiddichte kamers
- Gratis mineraalwater
- Magnetron
- Premium televisiezenders
- Verduisterende gordijnen
- Bad/douchecombinatie
- Aparte eetruimte
- Digitale zenders
- Gratis wifi
- Lcd-televisie
- Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
- Gratis babybedden
- Extra bedden (toeslag)
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Huishoudservice op aanvraag
- Wasverzachter
- Laptopvriendelijke werkplek
- Er worden milieuvriendelijke schoonmaakproducten verstrekt
- Ledlampen
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
The Sebel Brisbane
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - middernacht
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- UnionPay
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- Contactloos betalen is mogelijk
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser en rookmelder
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- De accommodatie bevestigt dat het de schoonmaak- en desinfectierichtlijnen van ALLSAFE (Accor Hotels) volgt.
- Het zwembad is toegankelijk van 07.00 uur tot 21.00 uur.
- Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- Gasten kunnen overal contactloos betalen.
- Contactloos uitchecken is mogelijk.
- Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).
- Toeslag voor het à-la-carte-ontbijt: ca. AUD 34 voor volwassenen en ca. AUD 15 voor kinderen
- Toeslag voor overdekt parkeren: AUD 40 per nacht (onbeperkt in- en uitrijden)
- Toeslag voor laat uitchecken: AUD 75 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Toeslag voor extra bed: AUD 60 per nacht
- De accommodatie berekent een toeslag van 1.4 procent op betalingen met een creditcard
The Sebel Brisbane bevindt zich in het hart van Brisbane, op 5 min. lopen van Queen Street Mall en Treasury Building. Dit hotel in luxe stijl ligt op 0,9 km van Waterfront Brisbane en op 1 km van Brisbane City Botanic Gardens.
Doe of je thuis bent in één van de 96 kamers met een koelkast en een minibar. Alle kamers hebben een lcd-televisie van 32 inch met digitale zenders, terwijl je dankzij gratis wifi online blijft. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een bureau en een zitruimte.
Geniet van een ruim aanbod recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad, een sauna en fitnessfaciliteiten. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en oppasservices (toeslag).
Bestel iets lekkers bij The Croft House, een restaurant met een bar/lounge, of blijf lekker in je kamer en profiteer van de roomservice (beperkte tijden). Op werkdagen wordt er tegen betaling een à-la-carte-ontbijt geserveerd van 06.30 uur tot 11.30 uur en in het weekend is dit beschikbaar van 07.00 uur tot 11.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een snelle uitcheckservice en gratis kranten in de lobby. Plan je een evenement in Brisbane? Kies voor dit hotel met 142 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en 3 vergaderruimtes. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Brisbane
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}

























































