Baron Hotel
Type kamer, met prijs
Kaart
Baron Hotel bevindt zich in het hart van Langkawi, vlak bij Night Market en op 2 min. rijden van Kuah Jetty. Dit hotel ligt op 2,1 km van Adelaarsplein en op 2,2 km van Langkawi Veerbootterminal.
Hotelinrichting
Maak gebruik van handige voorzieningen zoals cadeauwinkels/kiosken, huwelijksservices en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Hotelinrichting
- Lift
- Cadeauwinkels of kiosk
- Aantal kamers: 44
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Kluis bij receptie
- Gratis kranten in de lobby
- 24-uurs receptie
- Stomerij / wasserijservice
- Huwelijksservices
- Aparte rookruimtes
- Kruidenier / supermarkt
- Rolstoeltoegankelijke paden
- Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
- Computerstation
- Bagageopslag
- Waterautomaat
- Balzaal
- Feestruimte
- Receptieruimte
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
- Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
- Rolstoeltoegankelijke fitnessfaciliteiten
- Rolstoeltoegankelijke vergaderruimten/businesscentrum
- Rolstoeltoegankelijk restaurant ter plaatse
- Rolstoeltoegankelijke lounge
- Rolstoelen ter plaatse beschikbaar
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Strijkijzer / strijkplank
- Kluis in de kamer
- Bureau
- Geluiddichte kamers
- Verduisterende gordijnen
- Pantoffels
- Alleen douche
- Gratis wifi
- Regendouche
- Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Deurklinken
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Baron Hotel
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - middernacht
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Geen huis- of hulpdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
- De stad heft de volgende belasting: MYR 3.00 per accommodatie, per nacht.
- De vermelde toeristenbelasting is mogelijk hoger tijdens populaire lokale evenementen, zoals Langkawi International Maritime & Aerospace (LIMA), Le Tour De Langkawi, Ironman en Oceanman Malaysia. Contacteer de accommodatie voor meer informatie.
- Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Baron Hotel bevindt zich in het hart van Langkawi, vlak bij Night Market en op 2 min. rijden van Kuah Jetty. Dit hotel ligt op 2,1 km van Adelaarsplein en op 2,2 km van Langkawi Veerbootterminal.
Doe of je thuis bent in één van de 44 klimaatgeregelde kamers. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Alle badkamers beschikken over een douche met een regendouche en pantoffels. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.
Maak gebruik van handige voorzieningen zoals cadeauwinkels/kiosken, huwelijksservices en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Gasten van Baron Hotel kunnen iets lekkers halen bij de kruidenier/supermarkt.
Enkele van de voorzieningen zijn een computerstation, gratis kranten in de lobby en een stomerij/wasserijservice.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Langkawi
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}



















