Aloha Marzamemi Rooms
Type kamer, met prijs
Kaart
Aloha Marzamemi Rooms ligt in Pachino op een kwartiertje rijden van Castello Tafuri en Isola di Capo Passero. Dit pension ligt op 4 km van Strand van San Lorenzo en op 13,2 km van Strand van Vendicari.
Hotelinrichting
Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en hulp bij uitstapjes/tickets.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 4
- Rookvrije accommodatie
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Snackbar / deli
- Klamboes
- Designerwinkels ter plaatse
- Winkelcentrum ter plaatse
- Afstand van accommodatie (ft)984
- Afstand van accommodatie (meter)300
- Toegangstijden parkeerterrein: 24 uur per dag
- Terras
- Terrasmeubilair
- Trapleuningen
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Kluis in de kamer
- Espressoapparaat
- Bureau
- Gratis mineraalwater
- Bidet
- Gratis wifi
- Bad of douche
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Raamhor
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Aloha Marzamemi Rooms
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 20.00 uur
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- Contactloos betalen is mogelijk
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
- Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
- Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Gasten kunnen overal contactloos betalen en gasten kunnen een mobiel apparaat gebruiken voor toegang tot de kamer.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- Borgsom: EUR 100 per verblijf
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie in rekening gebracht. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 januari tot 29 februari betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 maart tot 31 oktober betaal je EUR 3.00 per persoon, per nacht.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 november tot 30 november, EUR 1.50 per persoon, per nacht
- De stad heft de volgende belasting: van 1 december tot 31 december, EUR 3.00 per persoon, per nacht
- Toeslag voor beddengoed: EUR 15 per accommodatie, per verblijf
- Toeslag voor parkeren in de buurt: EUR 2 per dag (op 300 meter afstand; 24 uur geopend)
Aloha Marzamemi Rooms ligt in Pachino op een kwartiertje rijden van Castello Tafuri en Isola di Capo Passero. Dit pension ligt op 4 km van Strand van San Lorenzo en op 13,2 km van Strand van Vendicari.
Doe of je thuis bent in één van de 4 klimaatgeregelde kamers met espressoapparaten. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Badkamers beschikken over een bad of douche, gratis toiletartikelen en bidets. Bij de voorzieningen horen een kluis en een bureau.
Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en hulp bij uitstapjes/tickets.
Gasten van Aloha Marzamemi Rooms kunnen iets lekkers halen bij de snackbar/deli.
Deze accommodatie heeft geen receptie. Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren. Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies en informatie over het smartslot. De eigenaar staat bij aankomst op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Marzamemi
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}



















