Antique Roman Palace Museum Hotel - Adults Only Ultra All Inclusive
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Antique Roman Palace Museum Hotel - Adults Only Ultra All Inclusive bevind je je in het hart van Alanya, op 2 min. rijden van Winkelcentrum Alanyum en op 8 min. van Alanya waterpark. Dit hotel bij het strand ligt op 7,9 km van Alanya kasteel.
Hotelinrichting
Verwen jezelf met massages, lichaamsbehandelingen en gezichtsbehandelingen wanneer je de spa bezoekt. Na een duik in één van de 2 buitenzwembaden kun je een beetje tijd doorbrengen op het privéstrand. Dit hotel bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en een spelletjesruimte.
Hotelinrichting
- Lift
- Fitnessfaciliteiten
- Kapsalon
- Conciërgeservices
- Cadeauwinkels of kiosk
- Plaatselijke winkels
- Aantal kamers: 113
- Aantal verdiepingen: 5
- Aantal gebouwen of torens: 2
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Conferentieruimte
- Barbecue(s)
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Spelletjesruimte
- Tuin
- Bibliotheek
- Nachtclub
- Kluis bij receptie
- Spaservices ter plaatse
- Meertalig personeel
- 24-uurs receptie
- Stomerij / wasserijservice
- Op privéstrand
- Volledig uitgeruste spa
- Spabehandelingsruimte(s)
- Vergaderruimtes:
- Stoombad
- Sauna
- Rookvrije accommodatie
- Snelle incheckservice
- Gebruik van fitnesscentrum in de buurt (korting)
- Parasols bij het zwembad
- Biljarttafel
- Kruidenier / supermarkt
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante voet): 1615
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante meter): 150
- Aantal vergaderruimtes: 1
- Aantal buitenzwembaden: 2
- Conferentiecentrum
- Snackbar / deli
- Turks bad / Hammam
- Computerstation
- Dakterras
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal strandbars: 1
- Bagageopslag
- Strandparasols
- Strandligstoelen
- Ligstoelen aan het zwembad
- Gratis parkeerplaatsen in de buurt
- Terras
- Met zijn tweeën/besloten dineren
- Privépicknick
- Designerwinkels ter plaatse
- Kunstgalerie ter plaatse
- Aanzoek/romantiek-pakketten beschikbaar
- Receptieruimte
- Parkeerplaatsen in de straat
- Afstand van accommodatie (ft)7
- Afstand van accommodatie (meter)2
- Terrasmeubilair
- Wandelpad naar het water
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Kamerinrichting
- Rolstoeltoegankelijk
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Badjassen
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Geluiddichte kamers
- Gratis mineraalwater
- Premium televisiezenders
- Verduisterende gordijnen
- Pantoffels
- Satellietzenders
- Gratis wifi
- Donzen dekbed
- Kussenkeuzemenu
- Lcd-televisie
- Regendouche
- Bad of douche
- Douchekop met hydromassage
- Minibar (gevuld, gratis items)
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
- Verhoogde toilet
- Verlaagd aanrechtblad/verlaagde wasbak
- Handgrepen bij toilet
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Antique Roman Palace Museum Hotel - Adults Only Ultra All Inclusive
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 08.00 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Alleen voor volwassenen
- Registratienummer van accommodatie: 9115
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- Contactloos betalen is mogelijk
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser en rookmelder
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je contact opneemt met dit hotel via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Gasten jonger dan 16 jaar oud worden bij deze accommodatie voor volwassenen niet toegelaten.
- Gasten kunnen overal contactloos betalen.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. EUR 10 per persoon
- Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 7 per persoon (enkele reis)
Met een verblijf bij Antique Roman Palace Museum Hotel - Adults Only Ultra All Inclusive bevind je je in het hart van Alanya, op 2 min. rijden van Winkelcentrum Alanyum en op 8 min. van Alanya waterpark. Dit hotel bij het strand ligt op 7,9 km van Alanya kasteel.
Doe of je thuis bent in één van de 113 kamers met gratis minibars en een lcd-televisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. Alle badkamers beschikken over een bad of douche met een regendouche en gratis toiletartikelen. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een waterkoker.
Verwen jezelf met massages, lichaamsbehandelingen en gezichtsbehandelingen wanneer je de spa bezoekt. Na een duik in één van de 2 buitenzwembaden kun je een beetje tijd doorbrengen op het privéstrand. Dit hotel bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en een spelletjesruimte.
Gasten van Antique Roman Palace Museum Hotel - Adults Only Ultra All Inclusive kunnen genieten van een lekker diner bij Ottoman of iets halen bij de snackbar/deli. Ontspan met je favoriete drankje in een bar/lounge of een strandbar. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 10.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een computerstation, een snelle incheckservice en een stomerij/wasserijservice. Plan je een evenement in Alanya? Kies voor dit hotel met 150 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentiecentrum en vergaderruimtes. Tegen betaling kun je van een shuttleservice van/naar de luchthaven (24 uur per dag beschikbaar) gebruikmaken.
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Alanya
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}
























































































































