Pavilion on Northbourne
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Pavilion on Northbourne in Canberra, in de buurt Dickson, bevind je je op 5 min. rijden van Canberra Centre en Australian National University. Dit hotel ligt op 5,6 km van National Gallery of Australia en op 5,7 km van Parliament House.
Hotelinrichting
Geniet van recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en fitnessfaciliteiten. Dit hotel bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Hotelinrichting
- Lift
- Fitnessfaciliteiten
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 156
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Conferentieruimte
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Tuin
- Kluis bij receptie
- Gratis kranten in de lobby
- 24-uurs receptie
- Businesscentrum
- Snelle uitcheckservice
- Stomerij / wasserijservice
- Vergaderruimtes:
- Aparte rookruimtes
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- 24-uurs businesscentrum
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante voet): 5382
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante meter): 500
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Conferentiecentrum
- Snackbar / deli
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Gratis zelf parkeren
- Computerstation
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
- Gratis parkeerplaatsen voor campers / bussen / vrachtwagens
- Terras
- Feestruimte
- Automaat
- Parkeerplaatsen buiten
- Eigen parkeergelegenheid
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Kamerinrichting
- Televisie
- Gratis krant
- Koelkast
- Minibar
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Strijkijzer / strijkplank
- Kluis in de kamer
- 24-uurs roomservice
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Aparte zitruimte
- Turndownservice
- Premium televisiezenders
- Verduisterende gordijnen
- Bad/douchecombinatie
- Digitale zenders
- Gratis wifi
- Lcd-televisie
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Pavilion on Northbourne
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - middernacht
- Check-Out: 10.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Tijdens het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- Borgsom: AUD 100 per accommodatie, per verblijf
- Ontbijttoeslag voor het uitgebreid ontbijt: ca. AUD 32–32 voor volwassenen en ca. AUD 13–13 voor kinderen
- Toeslag voor laat uitchecken: AUD 20 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Toeslag voor babybed: AUD 10.0 per nacht
- Toeslag voor extra bed: AUD 50.0 per nacht
- De accommodatie berekent een toeslag op betalingen met een creditcard
Met een verblijf bij Pavilion on Northbourne in Canberra, in de buurt Dickson, bevind je je op 5 min. rijden van Canberra Centre en Australian National University. Dit hotel ligt op 5,6 km van National Gallery of Australia en op 5,7 km van Parliament House.
Doe of je thuis bent in één van de 156 kamers met een koelkast en een minibar. Alle kamers hebben een lcd-televisie van 32 inch met digitale zenders, terwijl je dankzij gratis wifi online blijft. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.
Geniet van recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en fitnessfaciliteiten. Dit hotel bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Bestel iets lekkers bij Atrium Restaurant and Bar, een restaurant met een bar/lounge en uitzicht op een tuin. Je kunt ook lekker in je kamer blijven en van de 24-uurs roomservice profiteren. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker uitgebreid ontbijt.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs businesscentrum, een snelle uitcheckservice en gratis kranten in de lobby. Plan je een evenement in Canberra? Kies voor dit hotel met 500 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentiecentrum en vergaderruimtes. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Canberra
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}


















































