Hotel Homburger Hof
Type kamer, met prijs
Kaart
Hotel Homburger Hof ligt in Bad Homburg vor der Höhe op een kwartiertje rijden van Messe Frankfurt en NordWestZentrum. Dit hotel ligt op 25,5 km van Deutsche Bank Park en op 16,5 km van Alte Oper.
Hotelinrichting
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 8
- Wasserij
- Gratis ontbijt
- Kluis bij receptie
- Stomerij / wasserijservice
- Rookvrije accommodatie
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Bagageopslag
- Kluisjes beschikbaar
Kamerinrichting
- Haardroger
- Alleen douche
- Kabelzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Individueel gedecoreerd
- Extra bedden (toeslag)
- Verwarming
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Homburger Hof
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 23.00 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- Contactloos betalen is mogelijk
- Gasten kunnen overal contactloos betalen.
- Contactloos uitchecken is mogelijk.
- De stad heft de volgende belasting: EUR 3.50 per persoon, per nacht voor maximaal 56 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 17 jaar.
- Toeslag voor extra bed: EUR 15.0 per dag
Hotel Homburger Hof ligt in Bad Homburg vor der Höhe op een kwartiertje rijden van Messe Frankfurt en NordWestZentrum. Dit hotel ligt op 25,5 km van Deutsche Bank Park en op 16,5 km van Alte Oper.
Overnacht in één van de 8 kamers met een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben een douche en haardrogers.
Gasten van Hotel Homburger Hof kunnen genieten van een deugddoende maaltijd in het restaurant. Een gratis ontbijtbuffet is inbegrepen.
Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een bagageopslagruimte en een wasserij.
Deze accommodatie heeft geen receptie. Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren. Je ontvangt een toegangscode.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Bad Homburg vor der Höhe
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}