Hotel zur Davert
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hotel zur Davert in Münster, in de buurt Amelsbüren, bevind je je op een kwartiertje rijden van Bamboelabyrint en Aasee. Dit hotel ligt op 9,7 km van Ludgeriplatz en op 10 km van St. Ludgeri Kerk.
Hotelinrichting
Bij dit rookvrije hotel profiteer je van wandel- en fietsroutes in de buurt.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 18
- Aantal verdiepingen: 2
- Stomerij / wasserijservice
- Rookvrije accommodatie
- Gratis wifi
- Bouwjaar: 1996
- Gratis zelf parkeren
- Bagageopslag
Kamerinrichting
- Televisie
- Minibar
- Dagelijkse huishoudservice
- Hypoallergeen beddengoed
- Telefoon
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Bureau
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Kabelzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Bad of douche
- Verwarming
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel zur Davert
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 23.00 uur
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en verrijdbare/extra bedden te reserveren.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: rookmelder
- Maandag - vrijdag: 07.00 uur - 11.00 uur
- Er wordt een toeristenbelasting van 4.50 procent in rekening gebracht
Met een verblijf bij Hotel zur Davert in Münster, in de buurt Amelsbüren, bevind je je op een kwartiertje rijden van Bamboelabyrint en Aasee. Dit hotel ligt op 9,7 km van Ludgeriplatz en op 10 km van St. Ludgeri Kerk.
Doe of je thuis bent in één van de 18 kamers met een minibar en een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad of douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een telefoon en een bureau, terwijl er dagelijks een huishoudservice is.
Bij dit rookvrije hotel profiteer je van wandel- en fietsroutes in de buurt.
Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice en een bagageopslagruimte. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
De receptie is op de volgende tijden geopend:
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Nog meer populaire hotels in Münster
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}































