general_help_center_title

general_help_center_description

Daiwa Roynet Hotel Fukuyama Ekimae

2-16 Sannomarucho, Fukuyama
Beoordelingen door onze klanten
Voortreffelijk
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij Daiwa Roynet Hotel Fukuyama Ekimae in Fukuyama bevind je je op een kwartiertje rijden van Setonaikai Nationaal park en Kunstmuseum van Fukuyama. Dit hotel ligt op 0,7 km van Kasteel van Fukuyama en op 0,8 km van Fukuyama Literature Museum.

Hotelinrichting

Maak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een automaat.

Hotelinrichting

  • Aantal kamers: 191
  • Aantal verdiepingen: 14
  • Aantal gebouwen of torens: 1
  • Ontbijt beschikbaar (toeslag)
  • Wasserij
  • Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
  • Kluis bij receptie
  • 24-uurs receptie
  • Stomerij / wasserijservice
  • Gratis wifi
  • Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
  • Zelf parkeren (toeslag)
  • Aantal koffiebars of cafés: 1
  • Bagageopslag
  • Kranten in de lobby (toeslag)
  • Gedeelde magnetron
  • Automaat
  • Overdekte parkeerplaatsen
  • Parkeerplaatsen buiten

Kamerinrichting

  • Dagelijkse huishoudservice
  • Telefoon
  • Privébadkamer
  • Haardroger
  • Kluis in de kamer
  • Bureau
  • Klimaatregeling in de kamer (airco)
  • Betaalfilms
  • Geluiddichte kamers
  • Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
  • Gratis mineraalwater
  • Verduisterende gordijnen
  • Massage in de kamer mogelijk
  • Pantoffels
  • Bad/douchecombinatie
  • Digitale zenders
  • Gratis wifi
  • Donzen dekbed
  • Lcd-televisie
  • Diep bad
  • Klimaatregeling in de kamer (verwarming)
  • Elektrische waterkoker
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Toilet met elektronisch bidet
  • Huishoudservice op aanvraag
  • Gratis thee/oploskoffie
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Elektrische adapters/opladers

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Daiwa Roynet Hotel Fukuyama Ekimae

2-16 Sannomarucho, Fukuyama, Hiroshima (prefectuur), Japan
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 14.00 uur - 05.00 uur
  • Check-Out: 11.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Diners Club
  • Discover
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa
  • Contanten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen liften
  • Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij Daiwa Roynet Hotel Fukuyama Ekimae in Fukuyama bevind je je op een kwartiertje rijden van Setonaikai Nationaal park en Kunstmuseum van Fukuyama. Dit hotel ligt op 0,7 km van Kasteel van Fukuyama en op 0,8 km van Fukuyama Literature Museum.

    Overnacht in één van de 191 kamers met een lcd-televisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met digitale zenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben elk diepe baden en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.

    Maak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een automaat.

    Geniet van een maaltijd bij ロカロカフェ of bestel een snack in de koffiebar/het café van dit hotel. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 10.00 uur. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
    • Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.

    Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools. Je kunt alleen contant betalen of met Paypay (mobiele app) voor het parkeren bij deze accommodatie. Creditcards worden niet geaccepteerd.

    • Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale bezoekers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 
    • Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.

    • Contactloos uitchecken is mogelijk.

    De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

    • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. Deze stadsbelasting bedraagt tussen de JPY 100 en JPY 10.000 per persoon, per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Let op: mogelijk zijn er verdere uitzonderingen van toepassing. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

    We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

    • Ontbijttoeslag voor het ontbijtbuffet: ca. JPY 2000–2200 voor volwassenen en ca. JPY 1000–1100 voor kinderen
    • Toeslag voor overdekt parkeren: JPY 1200 per nacht

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 8 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 6 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.