Howarth House
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Howarth House in Lytham St. Anne's bevind je je op 10 min. rijden van Blackpool Pleasure Beach en Central Pier, Blackpool. Dit pension ligt op 7,9 km van Blackpool Tower en op 9 km van Winter Gardens.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en gratis gebruik van het fitnesscentrum in de buurt.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 15
- Tuin
- Bibliotheek
- Gratis ontbijt
- Gratis gebruik van fitnesscentrum in de buurt
- Rookvrije accommodatie
- Gratis wifi
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Gratis zelf parkeren
- Aantal bars / lounges: 1
Kamerinrichting
- Televisie
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Dvd-speler
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Lakens van Egyptisch katoen
- Individueel gedecoreerd
- Bad of douche
- Extra bedden (toeslag)
- Verwarming
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Howarth House
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 23.00 uur
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 16
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Huisdieren welkom (geen toeslagen)
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Bankpas
- Diversen
- Geen babybedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- Contactloos betalen is mogelijk
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser en rookmelder
- Gasten kunnen overal contactloos betalen.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- Toeslag voor extra bed: GBP 25 per nacht
Met een verblijf bij Howarth House in Lytham St. Anne's bevind je je op 10 min. rijden van Blackpool Pleasure Beach en Central Pier, Blackpool. Dit pension ligt op 7,9 km van Blackpool Tower en op 9 km van Winter Gardens.
Doe of je thuis bent in één van de 15 individueel gedecoreerde kamers met een dvd-speler en een flatscreentelevisie. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers met een bad of douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een koffiezetapparaat/waterkoker, dagelijks is er een huishoudservice en een strijkplank/strijkijzer kun je aanvragen.
De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en gratis gebruik van het fitnesscentrum in de buurt.
Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je van 07.30 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis uitgebreid ontbijt.
Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Deze accommodatie heeft geen receptie. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}









































