Friend wadi Rum
Type kamer, met prijs
Kaart
Friend wadi Rum ligt in de bergen van Wadi Rum, op een uurtje rijden van Bezoekerscentrum van Wadi Rum en Haven van Akaba. Deze bed & breakfast ligt in de regio van Waterpark van Akaba en Berenice Beach Club.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en conciërgeservices. Deze bed & breakfast bevat ook een gemeenschappelijke woonkamer, een picknickplaats en barbecues.
Hotelinrichting
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 35
- Barbecue(s)
- Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
- Tuin
- Gratis ontbijt
- Kluis bij receptie
- Picknickplaats
- 24-uurs receptie
- Aparte rookruimtes
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Gratis receptie
- Snackbar / deli
- Gratis boodschappenservice
- Privépicknick
- Receptieruimte
- Brandhout (gratis)
- Terras
- Avondmaaltijd bij de accommodatie
Kamerinrichting
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Aparte zitruimte
- Toegang via buitengalerij
- Bidet
- Aparte badkuip en douche
- Gratis wifi
- Individueel gemeubileerd
- Regendouche
- Privébadkamer (niet in de kamer)
- Gemeubileerd balkon of terras
- Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
- Handdoeken beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Friend wadi Rum
- Hotelbeleid
- Check-In: 08.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 11.30 uur
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Geen huis- of hulpdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen liften
- Registratienummer van accommodatie: 522wadirum
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert uitsluitend contanten.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Bij overnachtingen op 25 december is het tarief voor het traditionele traditionele galadiner op eerste kerstdag is bij de weergegeven totaalprijs inbegrepen.
- Bij overnachtingen op 24 december is het tarief voor het traditionele galadiner op kerstavond bij de weergegeven totaalprijs inbegrepen.
- Bij overnachtingen op 31 december is het tarief voor het traditionele Oudejaarsavond-galadiner inbegrepen bij de weergegeven totaalprijs.
- Bij overnachtingen op 1 januari is het tarief voor het traditionele Nieuwjaarsdag-galadiner inbegrepen bij de weergegeven totaalprijs.
- Bij overnachtingen op 14 februari zijn de kosten voor het traditionele Valentijnsdag-galadiner in de weergegeven totaalprijs inbegrepen.
- Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
- Dineren: JOD 25
Friend wadi Rum ligt in de bergen van Wadi Rum, op een uurtje rijden van Bezoekerscentrum van Wadi Rum en Haven van Akaba. Deze bed & breakfast ligt in de regio van Waterpark van Akaba en Berenice Beach Club.
Doe of je thuis bent in één van de 35 individueel gemeubileerde kamers. Alle kamers hebben een gemeubileerd balkon of terras. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Alle badkamers beschikken over aparte badkuipen en douches met een regendouche en bidets.
De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en conciërgeservices. Deze bed & breakfast bevat ook een gemeenschappelijke woonkamer, een picknickplaats en barbecues.
Gasten van Friend wadi Rum kunnen iets lekkers halen bij de snackbar/deli. Maak kennis met andere gasten tijdens een gratis receptie, dagelijks aangeboden. Dagelijks kun je van 07.00 uur tot 09.00 uur genieten van een gratis ontbijtbuffet.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie, een kluis bij de receptie en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte.
Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Je ontvangt binnen 5 dagen voor aankomst een e-mail met incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Wadi Rum
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}





























