La Gitanilla Alojamiento & Encanto
Type kamer, met prijs
Kaart
La Gitanilla Alojamiento & Encanto heeft een centrale ligging in Jerez de la Frontera, vlak bij Kathedraal van Jerez en op 10 min. lopen van Wijnmakerij Gonzales Byass. Deze bed & breakfast ligt op 3,1 km van Paardenmarkt en op 3,9 km van Koninklijke Andalusische School voor Rijkunst.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd dankzij een wijnmakerij of geniet van het uitzicht vanuit een dakterras. Andere kenmerken van deze bed & breakfast zijn gratis wifi, conciërgeservices en een gemeenschappelijke woonkamer. Dankzij de strandshuttle (toeslag) wordt je bezoekje aan het strand een fluitje van een cent.
Hotelinrichting
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 10
- Aantal verdiepingen: 2
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Meertalig personeel
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Snelle uitcheckservice
- Rookvrije accommodatie
- Snelle incheckservice
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Bouwjaar: 2007
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Dakterras
- Bagageopslag
- Vervoer naar de luchthaven (toeslag)
- Naast wijnmakerij
- Vervoer van/naar het strand (toeslag)
- Strandparasols
- Reserveringen verplicht voor parkeerplaatsen in de buurt
- Boeken
- Kluisjes beschikbaar
- Afstand van accommodatie (ft)49
- Afstand van accommodatie (meter)15
- Terrasmeubilair
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
- Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
- Rolstoeltoegankelijke lounge
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Verduisterende gordijnen
- Alleen bad
- Gratis wifi
- Donzen dekbed
- Individueel gemeubileerd
- Individueel gedecoreerd
- Kussenkeuzemenu
- Verwarming
- Beddengoed beschikbaar
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
- Lokale kaarten
- Reisgidsen of aanbevelingen
- Elektrische adapters/opladers
- Restaurantgids
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
La Gitanilla Alojamiento & Encanto
- Hotelbeleid
- Check-In: 12.00 uur - 17.00 uur
- Check-Out: 11.30 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen babybedden beschikbaar
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- Contactloos betalen is mogelijk
- Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser en EHBO-doos
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- Gasten kunnen overal contactloos betalen.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. EUR 20 voor volwassenen en ca. EUR 7 voor kinderen
- Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 20 per voertuig (passagierscapaciteit: 4)
- Toeslag voor parkeren in de buurt: EUR 15 per dag (op 15 meter afstand)
- Toeslag voor late check-in: EUR 50 als je incheckt tussen 18.00 uur en 22.00 uur
- Voor laat uitchecken wordt een toeslag in rekening gebracht
- Toeslag voor extra bed: EUR 30 per dag
La Gitanilla Alojamiento & Encanto heeft een centrale ligging in Jerez de la Frontera, vlak bij Kathedraal van Jerez en op 10 min. lopen van Wijnmakerij Gonzales Byass. Deze bed & breakfast ligt op 3,1 km van Paardenmarkt en op 3,9 km van Koninklijke Andalusische School voor Rijkunst.
Doe of je thuis bent in één van de 10 individueel gedecoreerde kamers. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Badkamers beschikken over gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een kluis en verduisterende gordijnen en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Plezier gegarandeerd dankzij een wijnmakerij of geniet van het uitzicht vanuit een dakterras. Andere kenmerken van deze bed & breakfast zijn gratis wifi, conciërgeservices en een gemeenschappelijke woonkamer. Dankzij de strandshuttle (toeslag) wordt je bezoekje aan het strand een fluitje van een cent.
Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 09.00 uur tot 10.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een snelle incheckservice, een snelle uitcheckservice en meertalig personeel. Vervoer naar de luchthaven is 24 uur per dag tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je een beperkt aantal parkeerplaatsen.
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 17.00 uur. Neem minstens 72 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier van de accommodatie in. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren. Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over de lockbox. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig bij de receptie. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools. Je ontvangt binnen 24 uur voordat de annuleringsboete in werking treedt een e-mail van de accommodatie met instructies voor het betalen van de boeking. De betaling dien je binnen 24 uur na ontvangst van de e-mail te voldoen via een beveiligde koppeling.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Jerez de la Frontera
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}































































