Hotel Triumf Shengjin
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hotel Triumf Shengjin in Shëngjin bevind je je op een kwartiertje rijden van Scanderbeg Memorial en Skanderbeg Graf & Museum. Dit hotel ligt op 4,2 km van Kune Beach en op 5,3 km van Rana e Hedhun.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd dankzij een seizoensgebonden buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een dakterras.
Hotelinrichting
- Lift
- Aantal kamers: 58
- Gratis ontbijt
- Seizoensgebonden buitenzwembad
- Aparte rookruimtes
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Aantal restaurants: 1
- Gratis zelf parkeren
- Dakterras
- Aantal bars / lounges: 2
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Verduisterende gordijnen
- Alleen douche
- Satellietzenders
- Gratis wifi
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Smart-tv
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Triumf Shengjin
- Hotelbeleid
- Check-In: 13.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 10.00 uur
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Geen huis- of hulpdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Contanten
- Bankpas
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: rookmelder, beveiligingssysteem en raambeveiliging
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot september.
- In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
- De stad heft de volgende belasting: EUR 2.59 per persoon, per nacht.
Met een verblijf bij Hotel Triumf Shengjin in Shëngjin bevind je je op een kwartiertje rijden van Scanderbeg Memorial en Skanderbeg Graf & Museum. Dit hotel ligt op 4,2 km van Kune Beach en op 5,3 km van Rana e Hedhun.
Doe of je thuis bent in één van de 58 klimaatgeregelde kamers met een smart-tv. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben een douche en tandenborstels en tandpasta. Bij de voorzieningen horen verduisterende gordijnen en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Plezier gegarandeerd dankzij een seizoensgebonden buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een dakterras.
Geniet van een maaltijd in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café van dit hotel. Ontspan met een lekker fris drankje in één van de 2 bars/lounges. Dagelijks kun je van 08.00 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis ontbijtbuffet.
Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Deze accommodatie heeft geen receptie. De eigenaar staat bij aankomst op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Nog meer populaire hotels in Shëngjin
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}






























































































































