Hyatt Regency Villahermosa
Type kamer, met prijs
Kaart
Hyatt Regency Villahermosa ligt in Villahermosa in de historische wijk, op 4 min. lopen van Parque Tomás Garrido Canabal en op 6 min. lopen van Pirámide de Pemex. Dit hotel ligt op 1,2 km van Parque Museo La Venta en op 1,2 km van Museo de Historia Natural José Narciso Rovirosa.
Hotelinrichting
Geniet van recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en een 24-uurs fitnesscentrum. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en huwelijksservices.
Hotelinrichting
- Lift
- Geldautomaat / bankservice
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 207
- Aantal verdiepingen: 9
- Conferentieruimte
- Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Tuin
- Kinderzwembad
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- Gratis kranten in de lobby
- 24-uurs receptie
- Businesscentrum
- Snelle uitcheckservice
- Stomerij / wasserijservice
- Vergaderruimtes:
- Rookvrije accommodatie
- Huwelijksservices
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Bouwjaar: 1983
- Aantal restaurants: 1
- 24-uurs businesscentrum
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Zelf parkeren (toeslag)
- Valetparkeren (toeslag)
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal poolbars: 1
- 24-uurs fitnessfaciliteiten
- Balzaal
- Feestruimte
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
- Rolstoeltoegankelijk zwembad
- Rolstoeltoegankelijke fitnessfaciliteiten
- Rolstoeltoegankelijke vergaderruimten/businesscentrum
- Rolstoeltoegankelijk restaurant ter plaatse
- Rolstoelen ter plaatse beschikbaar
Kamerinrichting
- Televisie
- Gratis krant
- Minibar
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Hypoallergeen beddengoed
- Telefoon
- Privébadkamer
- Badjassen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- 24-uurs roomservice
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Gratis mineraalwater
- Kinderopvang op de kamer (toeslag)
- Pantoffels
- Alleen douche
- Satellietzenders
- Gratis wifi
- Inbelinternet (toeslag)
- Lcd-televisie
- Regendouche
- Gratis babybedden
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hyatt Regency Villahermosa
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - 12.00 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Maximumgewicht huisdier (kg) is: 15
- Maximumgewicht huisdier (lbs) is: 33
- Alleen honden toegelaten
- Max. aantal huisdieren per kamer: 2
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- De naam op de creditcard die bij het inchecken wordt gebruikt om incidentele kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam in de kamerreservering.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- Contactloos betalen is mogelijk
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- Hyatt betreedt bezette kamers minimaal een keer per 24 uur, zelfs als de gast heeft gevraagd voor privacy. De nodige inspanningen worden geleverd om de geregistreerde gast vooraf in te lichten voordat ze zijn/haar kamer binnengaan.
- Voor kinderen onder de 12 jaar worden extra ontbijttoeslagen in rekening gebracht.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- Huisdieren zijn alleen in specifieke kamers toegestaan. Ook andere huisdierbeperkingen gelden (toeslagen zijn van toepassing, meer info vind je in de sectie Toeslagen). Je kunt na overleg met de accommodatie huisdieren meenemen. De contactgegevens van de accommodatie vind je in de boekingsbevestiging.
- Gasten kunnen overal contactloos betalen.
- Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. MXN 410 voor volwassenen en ca. MXN 205 voor kinderen
- Parkeerkosten: MXN 150 per dag (incl. onbeperkt in- en uitrijden)
- Valetparkeerkosten: MXN 25 per dag (incl. onbeperkt in- en uitrijden)
- Toeslag voor huisdieren: MXN 450 per accommodatie, per nacht
- Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
Hyatt Regency Villahermosa ligt in Villahermosa in de historische wijk, op 4 min. lopen van Parque Tomás Garrido Canabal en op 6 min. lopen van Pirámide de Pemex. Dit hotel ligt op 1,2 km van Parque Museo La Venta en op 1,2 km van Museo de Historia Natural José Narciso Rovirosa.
Doe of je thuis bent in één van de 207 kamers met een minibar en een lcd-televisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben een regendouche en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.
Geniet van recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en een 24-uurs fitnesscentrum. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en huwelijksservices.
Geniet van internationale gerechten bij La Ceiba, een restaurant met uitzicht op het zwembad, of blijf lekker op je kamer en profiteer van de 24-uurs roomservice. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge of een poolbar. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 06.30 uur tot 12.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs businesscentrum, een snelle uitcheckservice en gratis kranten in de lobby. Een conferentieruimte en vergaderruimtes zijn enkele van de evenementfaciliteiten in dit hotel. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. Mocht je nog vragen hebben, neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Villahermosa
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}





































































