Hostería Koi Aiken
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hostería Koi Aiken in El Calafate, in de buurt Macrozona Bahía Redonda y Primeros Faldeos, bevind je je op 5 min. rijden van Bahía Redonda en Calafate Vissen. Dit hotel ligt op 1,5 km van Lago Argentino en op 1,7 km van Bahía Redonda Uitzichtpunt.
Hotelinrichting
Profiteer zoveel mogelijk van recreatieve voorzieningen, met onder meer een sauna en fietsenverhuur. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een spelletjesruimte. De lokale shuttlebus brengt je tegen betaling naar nabije bezienswaardigheden.
Hotelinrichting
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 29
- Aantal verdiepingen: 2
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Wasserij
- Spelletjesruimte
- Bibliotheek
- Gratis ontbijt
- Kluis bij receptie
- Spaservices ter plaatse
- Meertalig personeel
- 24-uurs receptie
- Stomerij / wasserijservice
- Sauna
- Rookvrije accommodatie
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Lokale shuttleservice (toeslag)
- Aantal restaurants: 1
- Snackbar / deli
- Gratis zelf parkeren
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
- Gratis parkeerplaatsen in de buurt
- Parkeerplaatsen in de straat
- Overdekte parkeerplaatsen
- Parkeerplaatsen buiten
Kamerinrichting
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Rolstoeltoegankelijk
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Bureau
- Betaalfilms
- Turndownservice
- Bidet
- Verduisterende gordijnen
- Bad/douchecombinatie
- Kabelzenders
- Gratis wifi
- Individueel gemeubileerd
- Individueel gedecoreerd
- Pillowtop-matrassen
- Gratis babybedden
- Ledtelevisie
- Verwarming
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
- Laptopvriendelijke werkplek
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hostería Koi Aiken
- Hotelbeleid
- Check-In: 12.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 10.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Geen huis- of hulpdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert bekende creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- Eén kind t/m 2 jaar oud verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en het aanwezige beddengoed gebruikt.
- In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
- Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (21%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn mogelijk vrijgesteld van de btw (21%).
- Vroeg inchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Met een verblijf bij Hostería Koi Aiken in El Calafate, in de buurt Macrozona Bahía Redonda y Primeros Faldeos, bevind je je op 5 min. rijden van Bahía Redonda en Calafate Vissen. Dit hotel ligt op 1,5 km van Lago Argentino en op 1,7 km van Bahía Redonda Uitzichtpunt.
Overnacht in één van de 29 kamers met een ledtelevisie. Je kamer beschikt over een bed met pillowtop matras. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben gratis toiletartikelen en bidets.
Profiteer zoveel mogelijk van recreatieve voorzieningen, met onder meer een sauna en fietsenverhuur. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een spelletjesruimte. De lokale shuttlebus brengt je tegen betaling naar nabije bezienswaardigheden.
Geniet van een lekker diner in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café. Ook biedt dit hotel roomservice (beperkte tijden) aan. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je van 06.30 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis ontbijtbuffet.
Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een 24-uurs receptie en meertalig personeel. Je kunt tegen betaling gebruikmaken van een shuttleservice van/naar de luchthaven en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen aangeboden.
Neem minstens 72 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in El Calafate
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}





















































