Casa meftah
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Casa meftah in Chefchaouen, in de buurt Medina van Chefchaouen, bevind je je op 5 min. lopen van Bab El Onsar en Chefchaouen Kasbah. Dit hotel ligt op 0,1 km van Plaza Uta el-Hammam en op 0,1 km van Grote Moskee.
Hotelinrichting
Dit rookvrije hotel biedt ecotours in de buurt en mountainbikemogelijkheden in de buurt.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 4
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- 24-uurs receptie
- Rookvrije accommodatie
- Informatieborden in braille of reliëfletters
- Aantal restaurants: 1
- Bagageopslag
- Lang parkeren (toeslag)
- Kunstgalerie ter plaatse
- Personeel dat gebarentaal kent
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Haardroger
- Espressoapparaat
- Luxe beddengoed
- Aparte zitruimte
- Geluiddichte kamers
- Keuken
- Aparte badkuip en douche
- Aparte eetruimte
- Satellietzenders
- Gratis wifi
- Individueel gemeubileerd
- Individueel gedecoreerd
- iPod dock
- Regendouche
- Gemeenschappelijke accommodaties
- Gratis babybedden
- Verwarming
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Aantal slaapkamers: 2
- Aantal badkamers: 2
- Smart-tv
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
- Streamingdiensten
- Televisie met mogelijkheid voor ondertiteling
- Verlaagde stopcontacten in de badkamer
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Casa meftah
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 11.30 uur
- Minimale incheckleeftijd is 15
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert contante betalingen.
- De stad heft de volgende belasting: EUR 1.83 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 12 jaar.
- Toeslag voor het uitgebreid ontbijt: ca. EUR 5 voor volwassenen en ca. EUR 3 voor kinderen
- Toeslag voor onoverdekt lang parkeren: EUR 2 per dag
Met een verblijf bij Casa meftah in Chefchaouen, in de buurt Medina van Chefchaouen, bevind je je op 5 min. lopen van Bab El Onsar en Chefchaouen Kasbah. Dit hotel ligt op 0,1 km van Plaza Uta el-Hammam en op 0,1 km van Grote Moskee.
Doe of je thuis bent in één van de 4 individueel gedecoreerde kamers met keukens. De kamers hebben een smart-tv met satellietzenders, terwijl je dankzij gratis wifi online blijft. Bij de voorzieningen horen een zitruimte en een koffiezetapparaat/waterkoker en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Dit rookvrije hotel biedt ecotours in de buurt en mountainbikemogelijkheden in de buurt.
Gasten van Casa meftah kunnen genieten van een deugddoende maaltijd in het restaurant. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker uitgebreid ontbijt, dat geserveerd wordt van 08.30 uur tot 11.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie, een bagageopslagruimte en een wasserij.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Chefchaouen
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}