Emaar Al Manar
Type kamer, met prijs
Kaart
Emaar Al Manar bevindt zich in Mekka, in Makkah City Center, op een kwartiertje lopen van Grote Moskee van Mekka en Abraj Al Bait-toren. Dit hotel ligt op 7,1 km van Kaaba en op 0,9 km van King Fahad Gate.
Hotelinrichting
Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en conciërgeservices.
Hotelinrichting
- Lift
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 383
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- 24-uurs receptie
- Stomerij / wasserijservice
- Aparte rookruimtes
- Gratis wifi
- Bagageopslag
- Kluisjes beschikbaar
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Gratis lokale gesprekken
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Kluis in de kamer
- Geluiddichte kamers
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Pantoffels
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Restaurantgids
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Emaar Al Manar
- Hotelbeleid
- Check-In: 16.00 uur - middernacht
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 15
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Registratienummer van accommodatie: 10006860
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- Echtparen die een kamer willen delen, dienen te bewijzen dat zij gehuwd zijn.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. SAR 45 voor volwassenen en ca. SAR 25 voor kinderen
Emaar Al Manar bevindt zich in Mekka, in Makkah City Center, op een kwartiertje lopen van Grote Moskee van Mekka en Abraj Al Bait-toren. Dit hotel ligt op 7,1 km van Kaaba en op 0,9 km van King Fahad Gate.
Doe of je thuis bent in één van de 383 kamers. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Bij de voorzieningen horen een kluis, net zoals een telefoon met gratis lokale gesprekken.
Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en conciërgeservices.
Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 06.00 uur tot 10.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Mekka
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}