Norton Motel
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Norton Motel bevind je je in het hart van Hamilton, op 10 min. lopen van Seddon Park en Hamilton Central Business District. Dit motel ligt op 0,8 km van Founders Theatre en op 0,9 km van FMG Stadium Waikato.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 15
- Tuin
- Rookvrije accommodatie
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Gratis parkeerplaatsen in de buurt
- Afstand van accommodatie (ft)1
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Rolstoeltoegankelijk
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Bureau
- Alleen douche
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Huishoudservice (toeslag)
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Aantal badkamers: 1
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Norton Motel
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 22.00 uur
- Check-Out: 10.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- Borgsom: NZD 200 per accommodatie, per verblijf
- De accommodatie berekent een toeslag van 2.5 procent op betalingen met een creditcard
Met een verblijf bij Norton Motel bevind je je in het hart van Hamilton, op 10 min. lopen van Seddon Park en Hamilton Central Business District. Dit motel ligt op 0,8 km van Founders Theatre en op 0,9 km van FMG Stadium Waikato.
Doe of je thuis bent in één van de 15 klimaatgeregelde kamers met een flatscreentelevisie. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Badkamers met een douche zijn voorzien. Bij de voorzieningen horen een bureau en een waterkoker en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten.
Deze accommodatie heeft geen receptie. De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [16 Thackeray street, Hamilton (Ashwood Manor)]. Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Je dient voor aankomst een kopie van je identiteitsbewijs aan de accommodatie te verstrekken. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Je hebt via een privé-ingang toegang tot je accommodatie.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Hamilton
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}