Mia Mazagan Bay
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Mia Mazagan Bay in El Jadida bevind je je op 5 min. rijden van Portugese Stad en Gemeentelijk Theater van El Jadida. Dit hotel ligt op 1,2 km van Strand van El Jadida en op 2,5 km van Portugese Stad.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een tuin. Dit hotel heeft ook gratis wifi en een bankethal.
Hotelinrichting
- Lift
- Aantal kamers: 90
- Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Tuin
- Kluis bij receptie
- 24-uurs receptie
- Portier
- Rookvrije accommodatie
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Aantal restaurants: 1
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Snackbar / deli
- Gratis zelf parkeren
- Gratis valetparkeren
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Feestruimte
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Kamerinrichting
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Badjassen
- Kluis in de kamer
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Geluiddichte kamers
- Premium televisiezenders
- Verduisterende gordijnen
- Pantoffels
- Kabelzenders
- Gratis wifi
- Bad of douche
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Smart-tv
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Mia Mazagan Bay
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - 00.30 uur
- Check-Out: 12.30 uur
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
- De stad heft de volgende belasting: EUR 1.83 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 12 jaar.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. EUR 10 voor volwassenen en ca. EUR 5 voor kinderen
- Toeslag voor extra bed: EUR 600.0 per nacht
Met een verblijf bij Mia Mazagan Bay in El Jadida bevind je je op 5 min. rijden van Portugese Stad en Gemeentelijk Theater van El Jadida. Dit hotel ligt op 1,2 km van Strand van El Jadida en op 2,5 km van Portugese Stad.
Overnacht in één van de 90 kamers met een smart-tv. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad of douche hebben badjassen en pantoffels. Bij de voorzieningen horen een kluis en een waterkoker en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een tuin. Dit hotel heeft ook gratis wifi en een bankethal.
Geniet van een maaltijd in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café van dit hotel. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 10.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie, een kluis bij de receptie en een lift. Ter plaatse heb je een gratis valetparkeerservice.
Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 12.30 uur te arriveren. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in El Jadida
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}
































