general_help_center_title

general_help_center_description

Diamonds Pyramids View INN

110 Al Mansouriah, Al Haram, 1, Gizeh
Beoordelingen door onze klanten
Fantastisch
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij Diamonds Pyramids View INN in Gizeh, in de buurt Kafrat al Jabal, bevind je je op slechts 5 min. rijden van Piramiden van Gizeh en Sfinx van Gizeh. Deze bed & breakfast ligt op 5,2 km van Piramide van Cheops en op 5,4 km van Groot Egyptisch Museum.

Hotelinrichting

Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en conciërgeservices.

Hotelinrichting

  • Conciërgeservices
  • Aantal kamers: 5
  • Wasserij
  • Gratis ontbijt
  • 24-uurs receptie
  • Snelle uitcheckservice
  • Stomerij / wasserijservice
  • Rookvrije accommodatie
  • Snelle incheckservice
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Gratis zelf parkeren
  • Bagageopslag
  • Gratis vervoer vanaf de luchthaven
  • Gratis lang parkeren
  • Klamboes
  • Met zijn tweeën/besloten dineren
  • Privépicknick
  • Aanzoek/romantiek-pakketten beschikbaar
  • Overdekte parkeerplaatsen

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Televisie
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Badjassen
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Bureau
  • Aparte zitruimte
  • Geluiddichte kamers
  • Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
  • Pantoffels
  • Aparte eetruimte
  • Gratis wifi
  • Verwarming
  • Champagneservice
  • Elektrische adapters/opladers
  • Wasverzachter
  • Restaurantgids

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Diamonds Pyramids View INN

110 Al Mansouriah, Al Haram, 1, Gizeh, Gouvernement Gizeh, Egypte
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 12.00 uur - op elk moment
  • Check-Out: 11.00 uur
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • Contanten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen liften
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij Diamonds Pyramids View INN in Gizeh, in de buurt Kafrat al Jabal, bevind je je op slechts 5 min. rijden van Piramiden van Gizeh en Sfinx van Gizeh. Deze bed & breakfast ligt op 5,2 km van Piramide van Cheops en op 5,4 km van Groot Egyptisch Museum.

    Doe of je thuis bent in één van de 5 klimaatgeregelde kamers. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Badkamers beschikken over gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een bureau en een zitruimte en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.

    Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en conciërgeservices.

    Dagelijks kun je van 07.00 uur tot 11.00 uur genieten van een gratis continentaal ontbijt. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een snelle incheckservice, een snelle uitcheckservice en een stomerij/wasserijservice. Er is een shuttleservice vanaf de luchthaven (24 uur per dag beschikbaar) die gratis wordt aangeboden.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert uitsluitend contanten.
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: raambeveiliging

    Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven. Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    • Toeslag voor vroeg inchecken: 15 procent van de kamerprijs (onder voorbehoud van beschikbaarheid)

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 2 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 9 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.