general_help_center_title

general_help_center_description

Bellicity Apart Complex

21 Nessebar Str., Ravda
Beoordelingen door onze klanten
Voortreffelijk
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Wanneer je verblijft bij Bellicity Apart Complex in Nessebar bevind je je bij de zee, op een kwartiertje rijden van Aqua Paradise en Sunny Beach (strand). Dit aparthotel ligt op 0,6 km van Centraal Strand van Ravda en op 3,1 km van Nessebar South Beach.

Hotelinrichting

Plezier gegarandeerd met recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en een 'lazy river'-waterbaan.

Hotelinrichting

  • Conciërgeservices
  • Aantal kamers: 32
  • Wasserij
  • Tuin
  • Receptie (beperkte openingstijden)
  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • Aparte rookruimtes
  • Parasols bij het zwembad
  • 'Lazy River'-waterbaan
  • Aantal buitenzwembaden: 1
  • Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
  • Gratis zelf parkeren
  • Bagageopslag
  • Ligstoelen aan het zwembad
  • Terras
  • Terrasmeubilair

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Koelkast
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Hypoallergeen beddengoed
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Strijkijzer / strijkplank
  • Luxe beddengoed
  • Aparte zitruimte
  • Magnetron
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Verduisterende gordijnen
  • Keuken
  • Alleen douche
  • Aparte eetruimte
  • Kookplaat
  • Gratis wifi
  • Individueel gemeubileerd
  • Individueel gedecoreerd
  • Matrassen van traagschuim
  • Lcd-televisie
  • Huishoudservice (toeslag)
  • Oven
  • Wasmachine
  • Handdoeken beschikbaar
  • Zeep
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Papieren handdoeken
  • Vriezer

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Bellicity Apart Complex

21 Nessebar Str., Ravda, Nessebar, Boergas, Bulgarije
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 14.00 uur - 22.00 uur
  • Check-Out: 12.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • Contanten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen liften
  • Omschrijving
  • Wanneer je verblijft bij Bellicity Apart Complex in Nessebar bevind je je bij de zee, op een kwartiertje rijden van Aqua Paradise en Sunny Beach (strand). Dit aparthotel ligt op 0,6 km van Centraal Strand van Ravda en op 3,1 km van Nessebar South Beach.

    Trakteer jezelf op een verblijf in één van de 32 individueel gedecoreerde kamers met keukens. Je bed met traagschuim matras komt met luxe beddengoed. Terwijl gratis wifi je online houdt, zorgt de lcd-televisie van 50 inch voor je kijkplezier. Bij de voorzieningen horen een zitruimte en een koelkast en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.

    Plezier gegarandeerd met recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en een 'lazy river'-waterbaan.

    Enkele van de voorzieningen zijn een bagageopslagruimte en een wasserij. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert uitsluitend contanten.
    • De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
    • De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.

    De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 20.00 uur. Neem minstens 48 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier van de accommodatie in. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.

    • Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot oktober.
    • Het zwembad is toegankelijk van 09.00 uur tot 20.00 uur.

    De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

    • Schoonmaakkosten: EUR 10 per accommodatie, per verblijf (kan variëren afhankelijk van de accommodatiegrootte)

    We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

    • Schoonmaakkosten: EUR 20 per verblijf. Dit kan variëren afhankelijk van de accommodatiegrootte.

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 5 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 7 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.