general_help_center_title

general_help_center_description

Hummingbird Hotel Cabarete

Cjón. De La Loma, Sosúa
Beoordelingen door onze klanten
Zeer goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij Hummingbird Hotel Cabarete bevind je je in het hart van Sosúa, op een kwartiertje lopen van Strand Cabarete en El Choco Nationaal Park. Dit aparthotel ligt op 33,5 km van Playa Dorada en op 14,1 km van Sosúa Strand.

Hotelinrichting

Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Andere kenmerken van dit aparthotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een picknickplaats.

Hotelinrichting

  • Conciërgeservices
  • Aantal kamers: 11
  • Barbecue(s)
  • Wasserij
  • Tuin
  • Picknickplaats
  • 24-uurs receptie
  • Snelle uitcheckservice
  • Stomerij / wasserijservice
  • Aparte rookruimtes
  • Gratis wifi
  • Aantal buitenzwembaden: 1
  • Gratis zelf parkeren
  • Terras
  • Vuurplaats
  • Winkelcentrum ter plaatse
  • Volledig omheind
  • Parkeerplaatsen buiten
  • Terras
  • Terrasmeubilair

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat / waterkoker
  • Privébadkamer
  • Kluis in de kamer
  • Kitchenette
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Alleen douche
  • Gratis wifi
  • Huishoudservice alleen op werkdagen
  • Beperkte huishoudservice
  • Oven
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Broodrooster
  • Smart-tv
  • Blender

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Hummingbird Hotel Cabarete

Cjón. De La Loma, Sosúa, Puerto Plata, Dominicaanse Republiek
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 15.00 uur - op elk moment
  • Check-Out: 11.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Geen huis- of hulpdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • Contanten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Geen liften
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij Hummingbird Hotel Cabarete bevind je je in het hart van Sosúa, op een kwartiertje lopen van Strand Cabarete en El Choco Nationaal Park. Dit aparthotel ligt op 33,5 km van Playa Dorada en op 14,1 km van Sosúa Strand.

    Doe of je thuis bent in één van de 11 kamers met kitchenettes. Terwijl gratis wifi je online houdt, zorgt de smart-tv van 32 inch voor je kijkplezier. Bij de voorzieningen horen een kluis en de kamers worden alleen op werkdagen schoongemaakt.

    Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Andere kenmerken van dit aparthotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een picknickplaats.

    Enkele van de voorzieningen zijn een snelle uitcheckservice, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert contante betalingen.
    • De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
    • De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
    • Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.

    Neem minstens 72 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier van de accommodatie in. Je dient voor aankomst een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies en informatie over het ophalen van de sleutel. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    • Het zwembad is toegankelijk van 06.00 uur tot 22.30 uur.
    • In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.

    • Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 6 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 4 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.