Hotel Lotus Okayama - Adults Only
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hotel Lotus Okayama - Adults Only in Okayama, in de buurt Kita-wijk, bevind je je op 5 min. rijden van Okayama universiteit en Okayama Theater voor Podiumkunsten. Dit hotel ligt op 18,2 km van Setonaikai Nationaal park en op 21,5 km van Haven van Uno.
Hotelinrichting
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 42
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- 24-uurs receptie
- Eigen parkeergelegenheid
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Badjassen
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Pantoffels
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Verwarming
- Aantal badkamers: 1
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Lotus Okayama - Adults Only
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - middernacht
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen liften
- Alleen voor volwassenen
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
- Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale bezoekers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
- Toeslag voor het Japans ontbijt: ca. JPY 790 per persoon
Met een verblijf bij Hotel Lotus Okayama - Adults Only in Okayama, in de buurt Kita-wijk, bevind je je op 5 min. rijden van Okayama universiteit en Okayama Theater voor Podiumkunsten. Dit hotel ligt op 18,2 km van Setonaikai Nationaal park en op 21,5 km van Haven van Uno.
Doe of je thuis bent in één van de 42 kamers. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers zijn uitgerust met haardrogers en pantoffels.
Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker Japans ontbijt, dat geserveerd wordt van 06.00 uur tot 11.00 uur.
Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Okayama
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}