Hôtel L'Olivier
Type kamer, met prijs
Kaart
Hôtel L'Olivier bevindt zich in het hart van Bergen, vlak bij Koninklijk Theater en Grande Place. Dit hotel ligt op 18,3 km van Paira Daiza-dierentuin en op 0,7 km van Stadhuis.
Hotelinrichting
Maak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, een bankethal en fietsenopslag.
Hotelinrichting
- Lift
- Aantal kamers: 12
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
- Gratis ontbijt
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Snelle uitcheckservice
- Stomerij / wasserijservice
- Vergaderruimtes:
- Rookvrije accommodatie
- Snelle incheckservice
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke paden
- Aantal restaurants: 1
- Aantal vergaderruimtes: 1
- Gratis receptie
- Snackbar / deli
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
- Feestruimte
- Receptieruimte
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Avondmaaltijd bij de accommodatie
- Avondmaaltijd bij de accommodatie (reserveren)
- Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
- Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
- Luisterhulpmiddelen in vergaderruimtes
- Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
- Rolstoeltoegankelijk restaurant ter plaatse
Kamerinrichting
- Televisie
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Privébadkamer
- Badjassen
- Haardroger
- Bureau
- Aparte zitruimte
- Geluiddichte kamers
- Pantoffels
- Alleen douche
- Aparte eetruimte
- Kabelzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Gratis kabelinternet
- Huishoudservice (toeslag)
- Handdoeken beschikbaar
- Huishoudservice op aanvraag
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hôtel L'Olivier
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - 23.00 uur
- Check-Out: 10.30 uur
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Maximumgewicht huisdier (kg) is: 4
- Maximumgewicht huisdier (lbs) is: 9
- Alleen honden en katten toegelaten
- Max. aantal huisdieren per kamer: 1
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Bankpas
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
- Kinderen komen mogelijk niet in aanmerking voor gratis ontbijt.
- Toeslag voor galadiner op kerstavond (24 december) per volwassene: EUR 120
- Kindertarief voor galadiner op kerstavond (24 december): EUR 50 (voor kinderen van 2 tot 12 jaar oud)
- Toeslag voor galadiner op eerste kerstdag (25 december) per volwassene: EUR 120
- Kindertarief voor galadiner op eerste kerstdag (25 december): EUR 50 (voor kinderen van 2 tot 12 jaar oud)
- Toeslag voor Oudejaarsavond-galadiner (31 december) per volwassene: EUR 120
- Kindertarief voor Oudejaarsavond-galadiner (31 december): EUR 50 (voor kinderen van 2 tot 12 jaar oud)
- Toeslag voor het Nieuwjaarsdag-galadiner (1 januari) per volwassene: EUR 120
- Kindertarief voor het galadiner op Nieuwjaarsdag (1 januari): EUR 50 (voor kinderen van 2 tot 12 jaar oud)
- Toeslag voor Valentijnsdag-galadiner (14 februari) per volwassene: EUR 120
- Kindertarief voor Valentijnsdag-galadiner (14 februari): EUR 50 (voor kinderen van 2 tot 12 jaar oud)
- De stad heft de volgende belasting: EUR 1.72 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 18 jaar.
- Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 85 per kamer (enkele reis)
- Toeslag voor huisdieren: EUR 40 per huisdier per dag, plus EUR 20 eenmalige schoonmaakkosten
- Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
- Toeslag voor late check-in: EUR 30 als je incheckt tussen 23.00 uur en 01.00 uur
- Toeslag voor babybed: EUR 15.0 per dag
- Dineren: EUR 50
Hôtel L'Olivier bevindt zich in het hart van Bergen, vlak bij Koninklijk Theater en Grande Place. Dit hotel ligt op 18,3 km van Paira Daiza-dierentuin en op 0,7 km van Stadhuis.
Doe of je thuis bent in één van de 12 kamers. Dankzij wifi of kabelinternet blijf je online terwijl kabelzenders voor het kijkplezier zorgen. De privébadkamers met een douche hebben haardrogers en pantoffels. Bij de voorzieningen horen een bureau en een zitruimte en de kamers worden op verzoek schoongemaakt.
Maak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, een bankethal en fietsenopslag.
Stil je honger met Mediterrane gerechten bij L’olivier, een brasserierestaurant met een bar/lounge. In de koffiebar/het café kun je ook dineren. Maak kennis met andere gasten tijdens een gratis receptie, dagelijks aangeboden. Dagelijks kun je van 07.30 uur tot 10.30 uur genieten van een gratis à-la-carte-ontbijt.
Enkele van de voorzieningen zijn een snelle incheckservice, een snelle uitcheckservice en een stomerij/wasserijservice. Tegen betaling kun je van een shuttleservice van/naar de luchthaven (op verzoek beschikbaar) gebruikmaken.
De receptie is dagelijks geopend van 07.30 uur tot 23.00 uur. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 14.00 uur te arriveren. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten. Als je met de auto komt, neem dan vooraf contact op de accommodatie voor verdere inlichtingen (bv. voor een routebeschrijving). De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Bergen
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}




































































































