Hotel Villa Lejla
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hotel Villa Lejla in Mostar, in de buurt Oude Binnenstad van Mostar, bevind je je vlak bij Oude Bruggebied van de Oude Stad van Mostar en op 2 min. lopen van Kajtaz Huis. Dit hotel ligt op 28,3 km van Medjugorje Shrine (heilige plaats) en op 0,2 km van Oorlogsfoto Tentoonstelling.
Hotelinrichting
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 19
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Gratis wifi
- Gratis zelf parkeren
- Lang parkeren (toeslag)
- Overdekte parkeerplaatsen
- Parkeerplaatsen buiten
Kamerinrichting
- Televisie
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Haardroger
- Balkon
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Alleen douche
- Satellietzenders
- Kabelzenders
- Gratis wifi
- Gratis babybedden
- Klimaatregeling in de kamer (verwarming)
- Handdoeken beschikbaar
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
- Laptopvriendelijke werkplek
- Minikoelkast
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Villa Lejla
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 21.30 uur
- Check-Out: 11.00 uur
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Betaalmethodes
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert contante betalingen.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. EUR 8 voor volwassenen en ca. EUR 6 voor kinderen
- Toeslag voor overdekt lang parkeren: EUR 5 per verblijf
- Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per verblijf
- Toeslag voor extra bed: EUR 15.0 per dag
Met een verblijf bij Hotel Villa Lejla in Mostar, in de buurt Oude Binnenstad van Mostar, bevind je je vlak bij Oude Bruggebied van de Oude Stad van Mostar en op 2 min. lopen van Kajtaz Huis. Dit hotel ligt op 28,3 km van Medjugorje Shrine (heilige plaats) en op 0,2 km van Oorlogsfoto Tentoonstelling.
Doe of je thuis bent in één van de 19 kamers. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben een douche en haardrogers.
Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 08.00 uur tot 10.00 uur.
De receptie is tijdens beperkte uren geopend. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 22.00 uur. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 14.00 uur te arriveren. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Mostar
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}














































