general_help_center_title

general_help_center_description

314 on Clark Guest House

314 Clark Street, Brooklyn, Pretoria
Beoordelingen door onze klanten
Zeer goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

314 on Clark Guest House ligt in Pretoria, in de buurt Brooklyn, op 5 min. rijden van Brooklyn Mall en Universiteit van Pretoria. Dit pension ligt op 4,3 km van Pretoria Urology Hospital en op 4,6 km van Menlyn Park.

Hotelinrichting

De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi. Enkele voorzieningen van dit pension zijn een open haard in de lobby, hulp bij uitstapjes/tickets en barbecues. Je bezoekje aan nabije bezienswaardigheden wordt dankzij de lokale shuttlebus (toeslag) een fluitje van een cent.

Hotelinrichting

  • Aantal kamers: 13
  • Aantal verdiepingen: 2
  • Aantal gebouwen of torens: 2
  • Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
  • Conferentieruimte
  • Open haard in de lobby
  • Barbecue(s)
  • Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
  • Wasserij
  • Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
  • Tuin
  • Gratis ontbijt
  • Kluis bij receptie
  • Spaservices ter plaatse
  • Gratis kranten in de lobby
  • Receptie (beperkte openingstijden)
  • Businesscentrum
  • Snelle uitcheckservice
  • Stomerij / wasserijservice
  • Aparte rookruimtes
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Lokale shuttleservice (toeslag)
  • Afmetingen conferentieruimte (vierkante voet): 431
  • Afmetingen conferentieruimte (vierkante meter): 40
  • Aantal vergaderruimtes: 2
  • Conferentiecentrum
  • Gratis zelf parkeren
  • Aantal bars / lounges: 1
  • Bagageopslag
  • Vervoer vanaf het treinstation (toeslag)
  • Terras
  • Gedeelde magnetron
  • Waterautomaat
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Televisie
  • Gratis krant
  • Koelkast
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Strijkijzer / strijkplank
  • Kluis in de kamer
  • Bureau
  • Luxe beddengoed
  • Gratis mineraalwater
  • Verduisterende gordijnen
  • Bad/douchecombinatie
  • Satellietzenders
  • Hd-televisie
  • Gratis wifi
  • Diep bad
  • Verwarming
  • Elektrische waterkoker
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Rolstoeltoegankelijke douche
  • Visueel brandalarm

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

314 on Clark Guest House

314 Clark Street, Brooklyn, Pretoria, Gauteng, Zuid-Afrika
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 14.00 uur - 16.00 uur
  • Check-Out: 10.00 uur
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Alleen hulpdieren toegestaan
  • Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
  • Betaalmethodes
  • Mastercard
  • Visa
  • Contante betalingen niet toegelaten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Geen liften
  • Omschrijving
  • 314 on Clark Guest House ligt in Pretoria, in de buurt Brooklyn, op 5 min. rijden van Brooklyn Mall en Universiteit van Pretoria. Dit pension ligt op 4,3 km van Pretoria Urology Hospital en op 4,6 km van Menlyn Park.

    Doe of je thuis bent in één van de 13 klimaatgeregelde kamers met een koelkast. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers zijn uitgerust met gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een kluis en een gratis krant en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.

    De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi. Enkele voorzieningen van dit pension zijn een open haard in de lobby, hulp bij uitstapjes/tickets en barbecues. Je bezoekje aan nabije bezienswaardigheden wordt dankzij de lokale shuttlebus (toeslag) een fluitje van een cent.

    Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Op werkdagen wordt er gratis een ontbijtbuffet geserveerd van 07.00 uur tot 09.30 uur en in het weekend is dit beschikbaar van 07.30 uur tot 09.30 uur.

    Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een snelle uitcheckservice en gratis kranten in de lobby. Plan je een evenement in Pretoria? Kies voor dit pension met 40 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentiecentrum en 2 vergaderruimtes. Gasten kunnen tegen betaling gebruikmaken van een shuttleservice van/naar de luchthaven (24 uur per dag beschikbaar) en vervoer vanaf het treinstation.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert bekende creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser

    Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven en het treinstation (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. De receptie is dagelijks geopend van 06.30 uur tot 20.00 uur. Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    • Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
    • Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
    • Voor sommige faciliteiten is de toegang beperkt. Voor meer informatie kun je contact opnemen met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

    • Toeslag voor luchthavenshuttle: ZAR 500 per persoon (enkele reis)

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 6 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 7 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.