Pousada de Charme Emirados
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Pousada de Charme Emirados in Ilhabela, in de buurt Centro Comercial, bevind je je op 4 min. lopen van Waldemar Belisário Museum en op 10 min. lopen van Praia Barra Velha. Deze pousada ligt op 31,4 km van Praia de Maresias en op 1,7 km van Náutica Mistral Marina.
Hotelinrichting
Loop vooral de vele recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad, een bubbelbad en een stoombad niet mis. Met de strandshuttle (toeslag) kom je zonder problemen op het strand aan.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 13
- Gratis ontbijt
- Spaservices ter plaatse
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Stoombad
- Parasols bij het zwembad
- Biljarttafel
- Gratis wifi
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Aantal spabaden: 1
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Gratis zelf parkeren
- Aantal poolbars: 1
- Vervoer van/naar het strand (toeslag)
- Ligstoelen aan het zwembad
- Aanzoek/romantiek-pakketten beschikbaar
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Minibar
- Privébadkamer
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Luxe beddengoed
- Aparte zitruimte
- Geluiddichte kamers
- Bidet
- Verduisterende gordijnen
- Alleen douche
- Digitale zenders
- Gratis wifi
- Individueel gedecoreerd
- Pillowtop-matrassen
- Kussenkeuzemenu
- Regendouche
- Handdoeken beschikbaar
- Smart-tv
- Netflix
- Huishoudservice op aanvraag
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
- Streamingdiensten
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Pousada de Charme Emirados
- Hotelbeleid
- Check-In: 16.00 uur - 21.00 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen naar Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
- Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 21.00 uur.
- Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je contact opneemt met deze pousada via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Servicetoeslag: 10 procent
Met een verblijf bij Pousada de Charme Emirados in Ilhabela, in de buurt Centro Comercial, bevind je je op 4 min. lopen van Waldemar Belisário Museum en op 10 min. lopen van Praia Barra Velha. Deze pousada ligt op 31,4 km van Praia de Maresias en op 1,7 km van Náutica Mistral Marina.
Doe of je thuis bent in één van de 13 individueel gedecoreerde kamers met een minibar en een smart-tv. Je bed met pillowtop matras komt met luxe beddengoed. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met digitale zenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben een regendouche en bidets.
Loop vooral de vele recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad, een bubbelbad en een stoombad niet mis. Met de strandshuttle (toeslag) kom je zonder problemen op het strand aan.
Bestel je favoriete drankje in een poolbar. Dagelijks kun je van 08.00 uur tot 10.30 uur genieten van een gratis ontbijtbuffet.
De receptie is tijdens beperkte uren geopend. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 21.00 uur. Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Nog meer populaire hotels in Ilhabela
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}