The Balangan Hotel
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij The Balangan Hotel in Jimbaran bevind je je op een kwartiertje rijden van Uluwatu-tempel en Strand van Balangan. Dit hotel met een spa ligt op 14,3 km van Nusa Dua Beach en op 14,4 km van Strand van Kuta.
Hotelinrichting
Verwen jezelf met lichaamsbehandelingen wanneer je de spa bezoekt. Extra voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi en huwelijksservices.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 20
- Tuin
- Gratis ontbijt
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Volledig uitgeruste spa
- Huwelijksservices
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Gratis zelf parkeren
- Gratis valetparkeren
- Bagageopslag
- Klamboes
- Parkeerplaatsen buiten
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Roomservice (beperkte tijden)
- Minibar
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Haardroger
- Balkon
- Bureau
- Luxe beddengoed
- Gratis mineraalwater
- Alleen douche
- Gratis wifi
- Pillowtop-matrassen
- Kussenkeuzemenu
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
- Elektrische adapters/opladers
- Laptopvriendelijke werkplek
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
The Balangan Hotel
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
Met een verblijf bij The Balangan Hotel in Jimbaran bevind je je op een kwartiertje rijden van Uluwatu-tempel en Strand van Balangan. Dit hotel met een spa ligt op 14,3 km van Nusa Dua Beach en op 14,4 km van Strand van Kuta.
Doe of je thuis bent in één van de 20 klimaatgeregelde kamers met een minibar. Je bed met pillowtop matras komt met luxe beddengoed. Alle kamers hebben een balkon. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Badkamers hebben een douche en haardrogers.
Verwen jezelf met lichaamsbehandelingen wanneer je de spa bezoekt. Extra voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi en huwelijksservices.
Geniet van een maaltijd in het restaurant of blijf op je kamer en profiteer in dit hotel van de roomservice (beperkte tijden). Dagelijks kun je van 07.00 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis continentaal ontbijt.
De receptie is tijdens beperkte uren geopend. Ter plaatse heb je een gratis valetparkeerservice.
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 22.00 uur. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
Nog meer populaire hotels in Jimbaran
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}