Ko Lake Villa Rooms lakeside Beach
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Ko Lake Villa Rooms lakeside Beach in Koggala, bevind je je aan het strand, op slechts 1 min. lopen van Koggala-meer en op 15 min. lopen van Oude Tempel van Kathaluwa. Dit pension ligt op 17,6 km van Mirissa-strand en op 1,3 km van Kabalana Beach.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Dit pension heeft ook gratis wifi en hulp bij uitstapjes/tickets.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 7
- Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Tuin
- Stomerij / wasserijservice
- Rookvrije accommodatie
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 2
- Gratis receptie
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Snackbar / deli
- Gratis zelf parkeren
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
- Terras
- Aanlegplaats
- Parkeerplaatsen buiten
- Terras
- Terrasmeubilair
- Wandelpad naar het water
- Avondmaaltijd bij de accommodatie
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Koelkast
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Haardroger
- Plafondventilator
- Bureau
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Turndownservice
- Magnetron
- Kookgerei, borden en bestek
- Bidet
- Alleen douche
- Aparte eetruimte
- Gratis wifi
- Individueel gemeubileerd
- Individueel gedecoreerd
- Regendouche
- Balkon of terras
- Gemeenschappelijke keuken
- Verwarming
- Oven
- Handdoeken beschikbaar
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
- Chef
- Elektrische adapters/opladers
- Laptopvriendelijke werkplek
- In hoogte verstelbare douchekop
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Ko Lake Villa Rooms lakeside Beach
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 10.30 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Geen huis- of hulpdieren toegelaten
- Alleen honden en katten toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Bankpas
- Diversen
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Borgsom: GBP 50 per verblijf
- Toeslag voor het à-la-carte-ontbijt: ca. GBP 8 voor volwassenen en ca. GBP 4 voor kinderen
- Toeslag voor huisdieren: GBP 5 per huisdier, per verblijf
- Dineren: GBP 12
Met een verblijf bij Ko Lake Villa Rooms lakeside Beach in Koggala, bevind je je aan het strand, op slechts 1 min. lopen van Koggala-meer en op 15 min. lopen van Oude Tempel van Kathaluwa. Dit pension ligt op 17,6 km van Mirissa-strand en op 1,3 km van Kabalana Beach.
Doe of je thuis bent in één van de 7 individueel gedecoreerde kamers met een koelkast en een magnetron. Alle kamers hebben balkons of terrassen. Maak je maaltijden klaar in de gemeenschappelijke keuken. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Alle badkamers beschikken over een douche met een regendouche en bidets.
Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Dit pension heeft ook gratis wifi en hulp bij uitstapjes/tickets.
Bestel iets lekkers in een van de vele eetgelegenheden van dit pension, waaronder 2 restaurants en een koffiebar/café. Maak kennis met andere gasten tijdens een gratis receptie, dagelijks aangeboden. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker à-la-carte-ontbijt, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 12.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een bagageopslagruimte en een wasserij. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Deze accommodatie heeft geen receptie. Neem minstens 72 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. De eigenaar staat bij aankomst op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Koggala
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}
















































































































