Naturhotel Chesa Valisa
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Naturhotel Chesa Valisa in Mittelberg, bevind je je naast de plaatselijke golfbaan, op 3 min. lopen van Sessel Heuberg-skilift en op 4 min. rijden van Kombibahn Parsenn. Dit hotel voor families ligt op 2,3 km van Parsenn Kombi-skilift en op 2,5 km van Ideallift.
Hotelinrichting
Verwen jezelf met massages, lichaamsbehandelingen en gezichtsbehandelingen wanneer je de spa bezoekt. Profiteer niet alleen van de handige toegang tot de piste die dit hotel aanbiedt, maar ook van outdoor tennisbanen en een buitenzwembad. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een skiopslagruimte. Bind alvast je ski's onder, met de gratis skishuttle ben je in een wip op de piste.
Hotelinrichting
- Lift
- Conciërgeservices
- Cadeauwinkels of kiosk
- Aantal kamers: 58
- Open haard in de lobby
- Skiopslag
- Wasserij
- Tuin
- Bibliotheek
- Gratis ontbijt
- Meertalig personeel
- Gratis kranten in de lobby
- Picknickplaats
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Toegang tot piste
- Volledig uitgeruste spa
- Spabehandelingsruimte(s)
- Vergaderruimtes:
- Stoombad
- Sauna
- Rookvrije accommodatie
- Parasols bij het zwembad
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Gratis lokale shuttleservice
- Tennisbaan ter plaatse
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Outdoor tennisbanen: 3
- Zelf parkeren (toeslag)
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
- Gratis vervoer van/naar de skipistes
- Ligstoelen aan het zwembad
- Terras
- Oplaadpunt voor elektrische auto's
- Baby-/peuterspeelgoed
- Gedeelde koelkast
- Waterautomaat
- Proeverijkamers
- Wijnlanceringen
- Overdekte parkeerplaatsen
- Parkeerplaatsen buiten
- Terras
- Terrasmeubilair
- Kinderspelletjes
- Kinderspeelgoed
Kamerinrichting
- Dagelijkse huishoudservice
- Hypoallergeen beddengoed
- Telefoon
- Privébadkamer
- Badjassen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Balkon
- Bureau
- Aparte zitruimte
- Verduisterende gordijnen
- Pantoffels
- Alleen douche
- Flatscreentelevisie
- Kussenkeuzemenu
- Gratis babybedden
- Klimaatregeling in de kamer (verwarming)
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Kinderstoel
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
- Lokale kaarten
- Reisgidsen of aanbevelingen
- Knutselspullen
- Kinderboeken
- Restaurantgids
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Naturhotel Chesa Valisa
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - 21.00 uur
- Check-Out: 10.30 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Alleen honden toegelaten
- Max. aantal huisdieren per kamer: 1
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Het zwembad is toegankelijk van 07.00 uur tot 19.00 uur.
- Je dient vooraf te reserveren voor spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je contact opneemt met dit hotel via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Huisdieren zijn alleen in specifieke kamers toegestaan. Ook andere huisdierbeperkingen gelden (toeslagen zijn van toepassing, meer info vind je in de sectie Toeslagen). Je kunt na overleg met de accommodatie huisdieren meenemen. De contactgegevens van de accommodatie vind je in de boekingsbevestiging.
- Je hebt geen auto nodig om van en naar deze accommodatie te reizen.
- De stad heft de volgende belasting: EUR 4.40 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 14 jaar.
- Toeslag voor overdekt parkeren: EUR 8 per dag
- Toeslag voor huisdieren: EUR 20 per huisdier per dag, plus EUR 25 eenmalige schoonmaakkosten
- Vroeg inchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Met een verblijf bij Naturhotel Chesa Valisa in Mittelberg, bevind je je naast de plaatselijke golfbaan, op 3 min. lopen van Sessel Heuberg-skilift en op 4 min. rijden van Kombibahn Parsenn. Dit hotel voor families ligt op 2,3 km van Parsenn Kombi-skilift en op 2,5 km van Ideallift.
Overnacht in één van de 58 kamers met een flatscreentelevisie. Alle kamers hebben een balkon. De privébadkamers met een douche hebben haardrogers en badjassen. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.
Verwen jezelf met massages, lichaamsbehandelingen en gezichtsbehandelingen wanneer je de spa bezoekt. Profiteer niet alleen van de handige toegang tot de piste die dit hotel aanbiedt, maar ook van outdoor tennisbanen en een buitenzwembad. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een skiopslagruimte. Bind alvast je ski's onder, met de gratis skishuttle ben je in een wip op de piste.
Bestel iets lekkers in de koffiebar/het café van dit hotel. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je van 07.00 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis ontbijtbuffet.
Enkele van de voorzieningen zijn gratis kranten in de lobby, meertalig personeel en een bagageopslagruimte. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 21.30 uur. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Mittelberg
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}