La Morada Lodge & Glamping - Meliquina
Type kamer, met prijs
Kaart
Wanneer je verblijft bij La Morada Lodge & Glamping - Meliquina in San Martín de los Andes bevind je je aan de plaatselijke rivier en op 14 min. lopen van Meer Meliquina. Deze lodge voor families ligt op 29,9 km van Skigebied Chapelco en op 29,2 km van Parque Nacional Lanín.
Hotelinrichting
Geniet van een dagje op de piste of geniet van recreatieve voorzieningen zoals kooklessen. Andere kenmerken van deze lodge zijn gratis wifi, een spelletjesruimte en cadeauwinkels/kiosken. De skishuttle (toeslag) brengt je in een wip naar de piste.
Hotelinrichting
- Cadeauwinkels of kiosk
- Aantal kamers: 8
- Wasserij
- Spelletjesruimte
- Tuin
- Gratis ontbijt
- Picknickplaats
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Snelle uitcheckservice
- Limousine- of autoservice beschikbaar
- Rookvrije accommodatie
- Huwelijksservices
- Biljarttafel
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Bouwjaar: 2020
- Aantal restaurants: 1
- Gratis zelf parkeren
- Aantal strandbars: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Vervoer naar de luchthaven (toeslag)
- Gratis boodschappenservice
- Vervoer van/naar de skipistes (toeslag)
- Strandligstoelen
- Strandlakens
- Terras
- Games
- Tafeltennis
- Vuurplaats
- Met zijn tweeën/besloten dineren
- Privépicknick
- Aanzoek/romantiek-pakketten beschikbaar
- Balzaal
- Receptieruimte
- Parkeerplaatsen buiten
- Airhockeytafel
- Terrasmeubilair
- Telescoop
- Kinderspelletjes
Kamerinrichting
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Binnenplaats
- Espressoapparaat
- Luxe beddengoed
- Betaalfilms
- Geluiddichte kamers
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Magnetron
- Kookgerei, borden en bestek
- Keuken
- Alleen douche
- Haardroger (op verzoek)
- Aparte eetruimte
- Kookplaat
- Digitale zenders
- Gratis wifi
- Donzen dekbed
- Regendouche
- Wekelijkse huishoudservice
- Gemeubileerd terras
- Gratis babybedden
- Beperkte huishoudservice
- Verwarming
- Oven
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Broodrooster
- Smart-tv
- Champagneservice
- Kruiden
- Schoonmaakartikelen
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
- Raamhor
- Reisgidsen of aanbevelingen
- Elektrische adapters/opladers
- Wasverzachter
- Babybadje
- Knutselspullen
- Streamingdiensten
- Laptopvriendelijke werkplek
- Composteren
- Milieuvriendelijke toiletartikelen
- Ledlampen
- Recycling
- Papieren handdoeken
- Restaurantgids
- Vriezer
- Minikoelkast
- Vloerverwarming
- Vloerverwarming
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
La Morada Lodge & Glamping - Meliquina
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- Discover
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- UnionPay
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Tijdens het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, mobiele betalingen en contante betalingen.
- Contactloos betalen is mogelijk
- Deze accommodatie gebruikt zonne-energie
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser en rookmelder
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
- Gasten kunnen overal contactloos betalen.
- Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).
- Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (21%). Niet-inwoners met een buitenlands paspoort of buitenlands identiteitsbewijs en met een immigratiebewijs van de nationale migratiedienst zijn vrijgesteld van de btw, als ze betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving. Deze vrijstelling geldt alleen voor accommodaties, al dan niet met ontbijt inbegrepen.
- Toeslag voor luchthavenshuttle: USD 100 per voertuig (passagierscapaciteit: 4)
- Kindertarief voor de luchthavenshuttle: USD 100 (van 1 tot 18 jaar oud)
Wanneer je verblijft bij La Morada Lodge & Glamping - Meliquina in San Martín de los Andes bevind je je aan de plaatselijke rivier en op 14 min. lopen van Meer Meliquina. Deze lodge voor families ligt op 29,9 km van Skigebied Chapelco en op 29,2 km van Parque Nacional Lanín.
Doe of je thuis bent in één van de 8 kamers. Je bed beschikt over donzen dekbedden en luxe beddengoed. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers met een douche hebben een regendouche en gratis toiletartikelen.
Geniet van een dagje op de piste of geniet van recreatieve voorzieningen zoals kooklessen. Andere kenmerken van deze lodge zijn gratis wifi, een spelletjesruimte en cadeauwinkels/kiosken. De skishuttle (toeslag) brengt je in een wip naar de piste.
Bij deze lodge kun je je honger stillen in een restaurant met uitzicht op de tuin en waar je in de openlucht kunt dineren. Ook kun je snacks bestellen in de koffiebar/het café. Bestel je favoriete drankje in een strandbar. Dagelijks kun je van 08.00 uur tot 11.00 uur genieten van een gratis ontbijt voor onderweg.
Enkele van de voorzieningen zijn een limousine- of autoservice, een snelle uitcheckservice en een wasserij. Vervoer naar de luchthaven is 24 uur per dag tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Neem minstens 72 uur voor aankomst contact op met de accommodatie om de ophaalservice te regelen. Je vindt de contactgegevens in de boekingsbevestiging. De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 20.00 uur. Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier van de accommodatie in. Je ontvangt binnen 72 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig bij de receptie. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in San Martín de los Andes
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}











































































































