Hotel Pearl City Akita Kawabata
Type kamer, met prijs
Kaart
Hotel Pearl City Akita Kawabata bevindt zich in het hart van Akita, vlak bij Akarenga Folklore Museum en op 10 min. lopen van Omgeving van Nakaichi. Dit hotel ligt op 0,5 km van Oud Huis van de Familie Kaneko en op 0,5 km van Akita Stedelijk Centrum voor Volkskunsten.
Hotelinrichting
Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en een automaat.
Hotelinrichting
- Lift
- Aantal kamers: 113
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- 24-uurs receptie
- Stomerij / wasserijservice
- Rookvrije accommodatie
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Zelf parkeren (toeslag)
- Gedeelde magnetron
- Automaat
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Haardroger
- Wasmachine / droger
- Bureau
- Pantoffels
- Satellietzenders
- Gratis wifi
- Bad of douche
- Verwarming
- Handdoeken beschikbaar
- Shampoo
- Toiletpapier
- Minikoelkast
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Pearl City Akita Kawabata
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - middernacht
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- Discover
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
- Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale bezoekers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. JPY 1210 voor volwassenen en ca. JPY 880 voor kinderen
- Parkeerkosten: JPY 620 per nacht
Hotel Pearl City Akita Kawabata bevindt zich in het hart van Akita, vlak bij Akarenga Folklore Museum en op 10 min. lopen van Omgeving van Nakaichi. Dit hotel ligt op 0,5 km van Oud Huis van de Familie Kaneko en op 0,5 km van Akita Stedelijk Centrum voor Volkskunsten.
Doe of je thuis bent in één van de 113 klimaatgeregelde kamers. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad of douche hebben haardrogers en pantoffels. Bij de voorzieningen horen een bureau en wasmachines/drogers en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en een automaat.
Gasten van Hotel Pearl City Akita Kawabata kunnen genieten van een deugddoende maaltijd in het restaurant. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 06.30 uur tot 09.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een 24-uurs receptie en een wasserij. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Akita
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}





















