general_help_center_title

general_help_center_description

The Suites

Via Tegiatscha 17b, Sankt Moritz-Bad
Beoordelingen door onze klanten
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij The Suites in St. Moritz, bevind je je vlak bij de skiliften, op 5 min. rijden van St. Moritzersee en Engadin-vallei. Dit hotel in een skigebied ligt op 0,3 km van Ovaverva Zwembad en Spa en op 0,4 km van Kirche St. Karl, St. Moritz-Bad.

Hotelinrichting

Verwen jezelf met massages wanneer je de spa bezoekt. Profiteer niet alleen van de handige toegang tot de piste die dit hotel aanbiedt, maar ook van een 24-uurs fitnesscentrum. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een skiopslagruimte.

Hotelinrichting

  • Lift
  • Conciërgeservices
  • Aantal kamers: 42
  • Aantal verdiepingen: 4
  • Skiopslag
  • Gratis ontbijt
  • Kluis bij receptie
  • Spaservices ter plaatse
  • 24-uurs receptie
  • Stomerij / wasserijservice
  • Toegang tot piste
  • Volledig uitgeruste spa
  • Vergaderruimtes:
  • Aparte rookruimtes
  • Gratis wifi
  • Bouwjaar: 2025
  • Aantal restaurants: 3
  • Aantal vergaderruimtes: 9
  • Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
  • Zelf parkeren (toeslag)
  • Aantal bars / lounges: 2
  • Bagageopslag
  • Skipassen beschikbaar
  • 24-uurs fitnessfaciliteiten
  • Overdekte parkeerplaatsen

Kamerinrichting

  • Koffiezetapparaat / waterkoker
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Privébadkamer
  • Haardroger
  • Kluis in de kamer
  • Espressoapparaat
  • Bureau
  • Aparte zitruimte
  • Geluiddichte kamers
  • Aparte badkuip en douche
  • Satellietzenders
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Gratis babybedden
  • Verwarming
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Zeep
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Laptopvriendelijke werkplek

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

The Suites

Via Tegiatscha 17b, Sankt Moritz-Bad, St. Moritz, Graubünden, Zwitserland
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 15.00 uur - 23.00 uur
  • Check-Out: 11.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Huisdieren welkom
  • Alleen honden en katten toegelaten
  • Alleen hulpdieren toegestaan
  • Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Diners Club
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa
  • Contante betalingen niet toegelaten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij The Suites in St. Moritz, bevind je je vlak bij de skiliften, op 5 min. rijden van St. Moritzersee en Engadin-vallei. Dit hotel in een skigebied ligt op 0,3 km van Ovaverva Zwembad en Spa en op 0,4 km van Kirche St. Karl, St. Moritz-Bad.

    Doe of je thuis bent in één van de 42 kamers met espressoapparaten en een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben aparte badkuipen en douches en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een kluis en een bureau en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.

    Verwen jezelf met massages wanneer je de spa bezoekt. Profiteer niet alleen van de handige toegang tot de piste die dit hotel aanbiedt, maar ook van een 24-uurs fitnesscentrum. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een skiopslagruimte.

    Stil je honger met de internationale gerechten bij Stüva, een van de 3 restaurants van dit hotel. Ontspan met een lekker fris drankje in één van de 2 bars/lounges. Dagelijks kun je van 07.00 uur tot 10.30 uur genieten van een gratis ontbijtbuffet. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte. Dit hotel beschikt over 9 vergaderruimtes. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.

    Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.

    De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

    • De stad heft de volgende belasting: CHF 3.45 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 12 jaar.

    We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

    • Toeslag voor overdekt parkeren: CHF 30 per dag
    • Toeslag voor huisdieren: CHF 30 per huisdier, per nacht
    • Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 6 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 10 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.