Hotel Ornella
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hotel Ornella in Bellaria-Igea Marina, in de buurt Igea, bevind je je op 15 min. rijden van Italia in Miniatura en Beurs van Rimini (Fiera di Rimini). Dit hotel ligt op 15,5 km van Strand van Rimini en op 1,7 km van La Torre Saracena.
Hotelinrichting
Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en conciërgeservices.
Hotelinrichting
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 30
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Stomerij / wasserijservice
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal strandbars: 1
- Bagageopslag
- Reserveringen verplicht voor parkeerplaatsen in de buurt
- Afstand van accommodatie (ft)1312
- Afstand van accommodatie (meter)400
- Eigen parkeergelegenheid
Kamerinrichting
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Alleen douche
- Gratis wifi
- Handdoeken beschikbaar
- Kinderstoel
- Shampoo
- Toiletpapier
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Ornella
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - 22.00 uur
- Check-Out: 10.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Alleen honden en katten toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen liften
- Registratienummer van accommodatie: IT099001A1B69BGPVP
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
- Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie in rekening gebracht. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober tot 31 mei betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 6 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 juni tot 30 september betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 6 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. EUR 14 voor volwassenen en ca. EUR 6 voor kinderen
- Toeslag voor parkeren in de buurt: EUR 12 per dag (op 400 meter afstand)
- Borgsom voor huisdier: EUR 10 per dag
- Toeslag voor huisdieren: EUR 4 per huisdier, per dag
- Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
Met een verblijf bij Hotel Ornella in Bellaria-Igea Marina, in de buurt Igea, bevind je je op 15 min. rijden van Italia in Miniatura en Beurs van Rimini (Fiera di Rimini). Dit hotel ligt op 15,5 km van Strand van Rimini en op 1,7 km van La Torre Saracena.
Doe of je thuis bent in één van de 30 kamers. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Badkamers met een douche zijn voorzien. Bij de voorzieningen horen een bureau en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en conciërgeservices.
Gasten van Hotel Ornella kunnen genieten van een deugddoende maaltijd in het restaurant. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge of een strandbar. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 10.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice en een bagageopslagruimte.
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 22.00 uur. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Bellaria-Igea Marina
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}





