La Maison au Puits
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij La Maison au Puits in Cordes-sur-Ciel bevind je je op een kwartiertje lopen van Musée Charles Portal en Groot Squire's Huis. Deze bed & breakfast ligt op 1,1 km van Groot Jagershuis en op 1,2 km van Jardin des Paradis.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 3
- Tuin
- Gratis ontbijt
- Picknickplaats
- 24-uurs receptie
- Gratis wifi
- Gratis zelf parkeren
- Gratis parkeerplaatsen in de buurt
- Terras
- Vuurplaats
- Gratis eenvoudig ontbijtbuffet
- Parkeerplaatsen buiten
- Afstand van accommodatie (ft)492
- Afstand van accommodatie (meter)150
- Terras
- Terrasmeubilair
- Wandelpad naar het water
Kamerinrichting
- Haardroger
- Aparte zitruimte
- Gratis mineraalwater
- Verduisterende gordijnen
- Alleen douche
- Gratis wifi
- Handdoeken beschikbaar
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
La Maison au Puits
- Hotelbeleid
- Check-In: 17.00 uur - 20.00 uur
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 21
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: EUR 1.05 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 18 jaar.
Met een verblijf bij La Maison au Puits in Cordes-sur-Ciel bevind je je op een kwartiertje lopen van Musée Charles Portal en Groot Squire's Huis. Deze bed & breakfast ligt op 1,1 km van Groot Jagershuis en op 1,2 km van Jardin des Paradis.
Doe of je thuis bent in één van de 3 kamers. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen.
De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi.
Dagelijks kun je van 08.00 uur tot 09.30 uur genieten van een gratis eenvoudig ontbijtbuffet.
Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 10.00 uur te arriveren. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Nog meer populaire hotels in Cordes-sur-Ciel
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}































